نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رابطه ی یه طرفه

1318
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5057
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ی یه طرفه

با سلام
    پسری هستم 17 ساله که تو زندگی با مشکلات مختلفی مواجهم و مطمئنم من زودتر از اعضای خونوادم از دنیا میرم از بس که حرص میخورم.
    آخرین مشکلمم اینه که دونفر از همکلاسیامو خیلی دوست دارم اما انگار اونا منو دوست ندارن.درواقع این یه نوع رابطه ی یه طرفه اس.
    مشکل بدتر اینه که ازاین دو نفر که یکیشون میگفت منو دوست داره ولی دروغ میگفت حالا زده و رفته عاشق همون نفر دومی شده که منم دوستش دارم.حالا من و اون افتادیم تو یه رقابت عشقی.(البته منظورم از دوست داشتن اینه که رفیق گرمابه و گلستان یکیمون باشه فقط....)
    حالا با این وجود من موندم و یه عالمه غم و غصه که چطور میتونم اون یکی رقیبمو کنار بزنم و خودم با اونی که میخوام دوست بشم.این در حالیه که اونی که من دوستش دارم اصلا به من توجه نمیکنه.
    البته سر کلاس هی برمیگرده عقب به ما نگاه میکنه ولی خب تو برخورد هایی که داشتیم خیلی سرد برخورد میکنه.
    بدتر از همه اینه که خوش تیپه و هزار تا خاطر خواه داره.
    حالا هرکسی متوجه شد چی گفتم لطفا جامع و کامل راهنمایی کنه.
    (در ضمن بنده امکان پاسخ به سوالات مجددتونو ندارم پس لطفا بدون سوال راهنمایی کنید.چون فکر نمیکنم چیزی مبهم باشه)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه ی یه طرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط razi76 نمایش پست ها
    با سلام
    پسری هستم 17 ساله که تو زندگی با مشکلات مختلفی مواجهم و مطمئنم من زودتر از اعضای خونوادم از دنیا میرم از بس که حرص میخورم.
    آخرین مشکلمم اینه که دونفر از همکلاسیامو خیلی دوست دارم اما انگار اونا منو دوست ندارن.درواقع این یه نوع رابطه ی یه طرفه اس.
    مشکل بدتر اینه که ازاین دو نفر که یکیشون میگفت منو دوست داره ولی دروغ میگفت حالا زده و رفته عاشق همون نفر دومی شده که منم دوستش دارم.حالا من و اون افتادیم تو یه رقابت عشقی.(البته منظورم از دوست داشتن اینه که رفیق گرمابه و گلستان یکیمون باشه فقط....)
    حالا با این وجود من موندم و یه عالمه غم و غصه که چطور میتونم اون یکی رقیبمو کنار بزنم و خودم با اونی که میخوام دوست بشم.این در حالیه که اونی که من دوستش دارم اصلا به من توجه نمیکنه.
    البته سر کلاس هی برمیگرده عقب به ما نگاه میکنه ولی خب تو برخورد هایی که داشتیم خیلی سرد برخورد میکنه.
    بدتر از همه اینه که خوش تیپه و هزار تا خاطر خواه داره.
    حالا هرکسی متوجه شد چی گفتم لطفا جامع و کامل راهنمایی کنه.
    (در ضمن بنده امکان پاسخ به سوالات مجددتونو ندارم پس لطفا بدون سوال راهنمایی کنید.چون فکر نمیکنم چیزی مبهم باشه)
    سلام

عزیز همونطوری که خودت گفتی حالت خیلی خرابه!!!!! میخواستم چند تا سوال ازت بکنم تا بتونم پاسخ دقیقتری بهت بدم که خوب نخواستی, بگذریم.

شخصیت درب و داغونی داری خیلی مهرطلب و حسود تا حدودی خودشیفته و از طرفی با اینکه دوست داری این مطلب رو رد کنی و ممکنه الانم ناراحت بشی گرایشهای همجنس بازی و یا هم جنس گرایانه

توی سخنانت دیده میشه!!

یک مشاور مرد حاذق پیدا کن تا بتونه کمکت کنه. تو همش 17 سال داری, به قول خودت اینطوری دوام نخواهی آورد

موفق باشی.

مطلبی بود لطفا و حتما نقل قول کنید.سپاس

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6768
    تشکـر
    18
    تشکر شده 21 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

یکم حسودی منم مثل فرشاد فک میکنم گرایش همجنس گرایانه داری خودتو اصلاح کن شما الان باید شخصیتت کامل شه سعی کن فکرتو ب چیز دیگه و درس معطوف کنی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6382
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.به نظر من شما ادم احساسی هستی سعی کن احساسات رو کنترل کنی در غیر این صورت زود صدمه میبینی.همیشه به ظاهر ادم ها نگاه نکن سعی نکن کسی که قیافش از همه قشنگ تره با اون دوست شی> سعی کن با یکی باشی که فقط تو رو بخاطر خودت واون چه که هستی دوست داشته باشه.در زندگی هدف هایی مهمتری هستن که باید به اونا رسیدگی کنی و سعی نکن این روابط احساسی یک طرفه باعث ناراحتیت بشه و تمرکزت رو ازت بگیره.خودت باش و بخاطر خودت زندگی کن به خودت عشق پیدا کن.موفق باشی

5. کاربران زیر از sayros بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6449
    تشکـر
    4
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

راضیه تو دوسشون نداری بلک وابستشون شدی....یکی از دوستای منم همین مشکلارو داشت.
    عااااااغااااااا ی سوالایی دارم:
    1_رابطت با خانوادت چطوریه؟
    2_تو احساس کمبود محبت از دیگران نداری؟؟
    3_جنس مخالف؟؟؟نظرت؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5057
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ام با خانوادم بد نیست.پدر و مادرم تا تونستند بهم محبت کردند اما بقیه هی تو سرم زدن.
    نظرم در مورد چیه جنس مخالف؟اگه در مورد رابطه باهاش بگید که اصلا بهش فک نمیکنم و اگه بخاطر دوستی میگید که هرگز براساس تجاربم مثل بعضی از افراد خونوادم این کارو نمیکنم چون آخرش به خودم صدمه میزنه.
    در ضمن تا حالا ده ها بار فکر این پسره رو از سرم بیرون کردم اما فردا دوباره خودش میاد با حرفاش منو تحریک میکنه.
    باور کنید همه چیش از لباس و تیپ و قیافه و.....همش محرکه.
    دوستان راهکار........................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد