نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عاشق شدم

1287
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6887
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق شدم

سی و هفت سال دارم هفت سال پیش ازدواج کردم زندگی راحتی داشتم تنها مشکلی که هست در کنار زنم احساس خوشبختی نمیکردم با این که همه چیز داشتم ولی در کنار ایشان احساس خوبی نداشتم هیچ وقت دلم برایش تنگ نمی شد .پنج ماهه با یک دختر که نه سال از خودم کوچکتر است آشنا شدم به شدت دوستش دارم در کنارش بسیار احساس خوبی دارم طوری که هیچ وقت چنین احساسی نداشتم. خانمم وخانواده اش این موضوع را فهمیدند از ما عکس هم تهیه کردند خیلی از حرمتها بینمون شکسته شد فعلا زنم به خانه پدرش رفته ولی میخواهد که برگردد ولی من سر دوراهی ماندم بین عشق به آن دختر که بسیار من را دوست دارد و زنم که هفت سال با ایشون زندگی کردم کدومشون را انتخاب کنم تو رو خدا منو راهنمایی کنیید(بچه نداریم میترسم بچه دار بشیم و دوباره این افکار بیاد سراغم اونوقت با داشتن بچه بدتر بشه)
    ویرایش توسط amir45 : 09-26-2014 در ساعت 04:54 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6449
    تشکـر
    4
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عاشق شدم

بچه ک ندارینننن؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

باید به دلت رجوع کنی اما اگه بچه دارین بخاطر بچه باید پا رو دلت بزاری من خودم تو بچگی از نعمت پدر محروم بودم پدرم زود فوت کرد وجود پدر تو زندگی خیلی مهمه اگه بچه دارین بخاطر بچه از این عشق بگذر وعشقت رو برای همسرت خرج کن مطئمن باش جواب می گیری وقتی بهش محبت کنی اونم بهت محبت می کنه

4. کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط amir45 نمایش پست ها
    سی و هفت سال دارم هفت سال پیش ازدواج کردم زندگی راحتی داشتم تنها مشکلی که هست در کنار زنم احساس خوشبختی نمیکردم با این که همه چیز داشتم ولی در کنار ایشان احساس خوبی نداشتم هیچ وقت دلم برایش تنگ نمی شد .پنج ماهه با یک دختر که نه سال از خودم کوچکتر است آشنا شدم به شدت دوستش دارم در کنارش بسیار احساس خوبی دارم طوری که هیچ وقت چنین احساسی نداشتم. خانمم وخانواده اش این موضوع را فهمیدند از ما عکس هم تهیه کردند خیلی از حرمتها بینمون شکسته شد فعلا زنم به خانه پدرش رفته ولی میخواهد که برگردد ولی من سر دوراهی ماندم بین عشق به آن دختر که بسیار من را دوست دارد و زنم که هفت سال با ایشون زندگی کردم کدومشون را انتخاب کنم تو رو خدا منو راهنمایی کنیید
    سلام
    به نظر من نباید خانومت رو بخاطر یه فردی که تازه دیدی حتی مقایسه کنی شاید فکر کنی الان حسی نصبت به خانومت نداری اما 7سال وابستگی پشتشه ، این حس جدید هم به اون خانوم جدید تموم میشه
    نظر شخصی بنده بود
    امیدوارم موفق باشی

6. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    به نظر من نباید خانومت رو بخاطر یه فردی که تازه دیدی حتی مقایسه کنی شاید فکر کنی الان حسی نصبت به خانومت نداری اما 7سال وابستگی پشتشه ، این حس جدید هم به اون خانوم جدید تموم میشه
    نظر شخصی بنده بود
    امیدوارم موفق باشی

رضا راست میگه.خدایش خیلی نامردیه.نکن.

8. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6887
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه بچه نداریم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

زندگی که بخواد با پا گذشتن رو دل یکی دیگه شروع بشه عاقبت خوبی نداره خانومت نفرینت میکنه و مطمئن باش چوب خدا صدانداره اگه بااونم ازدواج کنی ولت میکنه من خیلی تجربم زیاده بیشتر از مشاورا چون مشاورا درس خوندن و از روی علمشون حرف میزنن اما من همه این چیزا رو لمس کردم نکن باخودت و خانومت نذار آه وناله یه دل شکسته پشت سرت باشه ازطرفی چقد تابلو اینکاروکردی که تشت رسواییت ازبوم افتاده من خودمم پنهانی بود رابطم اما اگه خدابخواد جوری آدمو رسوامیکنه که الان سرمم نمیتونم بالابگیرم البته شرایطم اصن مث تونیس مجردم ولی خب بهر حال سرزنشت نمیکنم تلنگره تابخودت بیای منطقی تصمیم بگیر نه احساسی چون بهترین و جذاب ترین زن برای شوهرش بعد مدتی عادی میشه بعد تومی مونی و پشیمونی وهزارتاچیز دیگه درضمن دختری که بخواد آشیونه کسی دیگه روخراب کنه به سادگی مطمئن باش به درد زندگی نمیخوره خیلی ها هستن باهمسرشون احساس خوشبختی نمیکنن اما تفاهمی جدامیشن دقت کن تفاهمی اما خانومت بنده خدا میخواد برگرده بی انصافی ونامردیه اینکارت که ب خاطر دلت یاهوس یا هرچی اصن عشق ولش کنی سعیتوکن به زندگیت برگردی خداکمکت میکنه اما اگه نشد اولین کار اینه ببینی می تونی بدون دردسر خانومت و برگردونی و گذشته روفراموش که نه ببخشه به شرط عدم اشتباه دوباره شما اگه نه خوددانی .من اصن نمیتونم بگم بخاطر عشقت سوگلیت عزیزدلت .زنتو ناموستو ول کنی به امون خدا .غیرت کجاست پس؟یه زن و بیوه کنی مطلقش کنی بخاطر هوسبازی؟کارت نهایت نامردی وبی....ببخشید که گفتم اما باید بفهمی مردی که احساس وعقل نداره باحیوون برابره شرمنده میگما ولی توچطور میتونی به اون زن حس دوست داشتن داشته باشی اما به خانومت حتی حس ترحمم نداری؟بچسب به زندگیت رفیق مث من زندگیتو خراب نکن .بابت تند حرف زدنم شرمنده اما باید به خودت بیای رفیق.خدا توقران گفته که خیانت کارها روهرگز دوست نداره.خانومت دوستت داره چون باوجودیکه بهش خیانت کردی و بچه نداره وهمه هم فهمیدن بازم میخواد برگرده عاشقی بخوره توسرت اخه چه وقت عشق و عاشقیه پسر؟پس توبیخود کردی رفتی گرفتیش اگه دوسش نداشتی و بهش حسی نداشتی .این نظرشخصیم بود خودتو گول نزن رفیق زندگی میچرخه ها.آسیاب به نوبت نوبت توام میرسه تاالان زنتو عذاب دادی ازین به بعد نکن .برگرد برادر من اشتباه نکن این ره که تو می روی به ترکستان است ارتباطتتو بااون خانو قطع کن سوره تبت رو زیاد بخونین تابینتون محبت برقرارشه باهمسرت خدا کمکت کنه رفیق چون میدونم حرفام روت اثرنداره عشق آدمو کورمیکنه بعد که به خودت بیای میفهمی چه گندی زدی.اراده داشته باش مرد.یاعلی

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

شماهمون نیستی که میگفتی یه سال بعدازدواجت متوجه شدی علاقه به همسرت نداری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد