نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بدشانسی

1908
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6890
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بدشانسی

گاهی وقتها به اتفاقاتی که درزندگیم میافته که نگاه میکنم میشه یه سناریو عالی برای یک فیلم کمدی ازش در اورد ! اخه ادم این همه بد شانسی میشه !؟

دختری پیدا میکنم که دوستش داشته باشم .! پسر همسایه میاد بعد از من عاشقش میشه و با هزار خواهش و التماس و گریه پیش ما ، ما رو بیخیال میکنه !
    به یک شرکتی میرم که همیشه حساب و کتاب کارکنان رو به موقع پرداخت کرده . وقتی من براشون کار میکنم حقوق ها با دو ماه تاخیر پرداخت میشه !
    تو دوران دبیرستان برای پروژه یک چکش زیبا ساختم . پدرم گیر داد اینو دزدیدی !! من تو عمرم دست کجی نداشتم که این بار دومم باشه !
    اولین نفر وارد ایستگاه تاکسی میشم ، اونم یه ایستگاه خالی .. اخرین نفر سوار تاکسی میشم !!! نمیدونم ملت منتظرن من وارد ایستگاه بشم تا همه بیان ؟!!!
    خدا شاهده نزدیک هفت و هشت تا تخصص حرفهای دارم با دو تا مدرک خارجی مسلط به چند زبان خارجی . بیکارم ..! به هر دری برای کار میرم ، به مراجعان قبلیشون گفتن 50 تومن در روز به من میرسه میشه 25 تومن !!!
    مدتهاست سوای اتوبوس یا مینی بوس نمیشم ! نمیدونم ملت منتظرن من سوار شوم باد شکمشون رو خالی کنن !! به دوستان که تعریف میکنم میگن تقریبن هیچ وقت بوی بدی تو اتوبوس ندیدن !!
    با ماشین توی خیابون خلوت ایستادم کنار راه . یه گوساله از پشت میکوبه به ماشین . اخه راهت بازه! دوسوم راه جلوته ! کوری ؟! "شرمنده داداش مشغول حرف زدن با نامزدم بودم حواسم پرت شد" !!!!!!
    عین همین برنامه تکرار شد . اینبار یارو از جلو دنده عقب اومد کوبید اونم از 20 متر جلوتر! . برادرم اون اینه رو واسه مادربزرگت نذاشتن یه نگاه بنداز ! " داداش قربونت برم خریت کردم داشتم صحبند! میکردم!!!"
    میرم اداره کار مدارکم رو میبینه برام کلی چای و شیرینی و فلان .. میاره از دهنش مهندس مهندس نمی افته ! اما کو کار ؟! "داداش بنویسم وام بگیر " اقا من وام نمیخوام کار میخوام .! به جایی نمیرسیم
    شاید فکر کنین ادم دستو پاچلفتی هستمو غیره . بر عکس خیلی هم خوش مشرب و دقیق هستم و اکثرن دوستان اطرافم همیشه بهم زنگ میزنن برای تفریحو غیره . حتی بعضی از دوستانم که مغازه دارن میگن دستت سبکه صبحا بیا به ما سفته بده . ما هم که میریم . از خدامونه کارشون بگیره ( همین یه ونه واسم موده اگه این شانس ما اینم خراب نکنه )

اگر بشینم کل بدشانسی ها مو بنویسم خدا شاهده رمان میشه . من موندم تو این کار ! اصلن هم به بد شانسی فکر نمیکنم . اما پیش میاد . اخرینش همین دیروز سر کاری که صد در صد گزینش شده بودیم ! رییس دستور میده که اقا این اسما رو ول کنید نیروی دیگه بیارید !!! پوووووووووووووووف، کار پرید ! به همین سادگی !!

لطفن یک روانشناس راهنمایی کنه کم کم دارم قاط میزنم 31 سالمه به جایی نرسیدم . یه جای کار ایراد داره لطفن راهنمایی کنید این ایراد رو پیدا کنم .
    با تشکر

2. 3 کاربران زیر از delkhosh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : لطفنیه روانشناس در مورد این شانس من ما رو راهنمایی کنه

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 262967_98gtdmvj.jpg  
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : لطفنیه روانشناس در مورد این شانس من ما رو راهنمایی کنه

خب اگه غیر از این براتون اتفاق میفتاد خیلی تعجب آمیز بود ...

وقتی شما دایم در مورد بدشانسی خودتون دارید ، داستان میسازید و ذهنتون رو به این عادت دادید که در این مورد باهاتون

همراه بشه مسلما" این افکار منفی رو در خودتون اونقدر قوی کردید که میتونه جاذب تمام این مشکلات باشه

به هرحال وقتی قوانین فیزیک در مورد جاذبه و گرایش اینقدر با قدرت صحبت میکنن ، پس دیگه ما جای خود داریم و در این عالم تحت

این انرژی ها هستیم ... وقتی از هر چیزی که میترسیم به سرمون میاد ، پس باید به عکس این رابطه هم معتقد باشیم ...

وقت شما با این دید وارد یک ایستگاه تاکسی میشید مسلما" چیزهایی رو جذب میکنید که در ذهن خودتون رشدش دادید

البته باید بگم ... این خیلی طبیعیه چون انسان موجودی ذاتا" منفی گراست و برای اینکه بتونید به دیدی مثبت نگاه کنید باید خیلی

تلاش کنید ... و بهترین راه یادگیری راه های تمرکز در پوگاست که میتونید با تمرکز ذهنتون رو کنترل کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد