نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: پرونده قتل و تجاوز

1030
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پرونده قتل و تجاوز

خانواده 2مقتولی که پس ازتعرض به همسر دوست شان،فیلم آن را پخش کرده بودند،از قصاص قاتل صرفنظر کردند

روزنامه اعتماد نوشت: 23 آبان سال 89 ماموران پلیس از قتلی در شهرقدس با خبر شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل متوجه شدند، جسد متعلق به مرد جوانی به نام مهران است که با شلیک چند گلوله به قتل رسیده است.

در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، کشف جسد دیگری به پلیس گزارش شد. قربانی این جنایت همایون نام داشت که او هم با شلیک گلوله به قتل رسیده بود. بررسی‌های علمی پلیس نشان داد، هر دو قربانی با یک اسلحه به قتل رسیده‌اند و قربانی جنایتی خاموش شده‌اند.

از سوی دیگر کارآگاهان متوجه شدند که هر دو قربانی شب قبل از جنایت در یک مهمانی حضور داشته‌اند. ماموران برای کشف سرنخی از جنایت به تحقیق از دوستان قربانی پرداختند که یکی از آنها به نام بهادر گفت: چند روز قبل همراه دو مقتول- مهران و همایون- و چند نفر دیگر در یک میهمانی بودم. مهران از گوشی تلفن همراهش فیلمی نشان داد که در آن با همایون و دوستانش به زنی تعرض می‌کردند. وقتی فیلم را دیدم متوجه شدم آنها به همسر یکی از دوستانم که شهاب نام دارد، تعرض کرده‌اند. من هم ماجرا را به شهاب گفتم. شهاب هم بعد از اطلاع اسلحه‌یی تهیه کرد و تصمیم به انتقام گرفت. مهران و همایون را به قتل رساند و حالا هم می‌خواهد منصور و چند نفر دیگر را به قتل برساند.

با کشف این سرنخ ماموران تجسس برای دستگیری قاتل خشن را آغاز کردند که به آنها اطلاع دادند پیکر نیمه جان منصور در حاشیه شهر پیدا شده است. منصور بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت و با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافت.

منصور پس از بهبود حالش به ماموران گفت: در حال عبور از محل بودم که شهاب با تهدید اسلحه من را سوار ماشینش کرد و به اطراف شهر برد. بعد هم در محل خلوتی توقف کرد و هر دو پیاده شدیم. شهاب ماجرای فیلم سیاه را مطرح کرد و بعد به طرفم شلیک کرد. او فکر کرد که کشته شده‌ام به خاطر همین محل را ترک کرد اما چند نفر من را به بیمارستان منتقل کردند و نجات پیدا کردم.

تیم جنایی که احتمال می‌دادند متهم مرتکب قتل‌های دیگری شود ردیابی‌های گسترده‌یی را آغاز کرده و سرانجام موفق به دستگیری قاتل مسلح شدند. متهم در بازجویی‌ها با اعتراف به جرم خود گفت: پس از اطلاع از ماجرای فیلم تصمیم به قتل افرادی که همسرم را مورد آزار قرار داده بودند گرفتم. بعد از قتل مهران و همایون، منصور را هم به محل خلوتی بردم و به او شلیک کردم اما نمی‌دانستم که زنده مانده است.

بعد از کامل شدن تحقیقات، بازپرس شهاب42 ساله را به اتهام مباشرت در دو فقره قتل عمد و بهادر 42ساله را مجرم شناخت و پرونده برای رسیدگی روی میز هیات قضایی شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. پیش از برگزاری جلسه محاکمه اولیای دم دو پرونده با حضور در دادسرا از متهم اعلام گذشت کردند بنابراین شهاب از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه حاضر می‌شود.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پرونده قتل و تجاوز

سلام
    حقشون بوده

3. کاربران زیر از cigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5830
    تشکـر
    107
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

خوبشون کرده دوتا آشغال و کشته

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6803
    تشکـر
    20
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا حقشون بود

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

تبریک میگم بابت گذشت خانواده های مقتول ها
    و خوشحالم از اینکه اون دو نفر مردن
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)