نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پرسش مهم درباره ثبت نام پیام نور

635
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6985
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb پرسش مهم درباره ثبت نام پیام نور

درود بر شما؛ خسته نباشید؛
    من دانشگاه پیام نور رشته ی حقوق قبول شدم ولی یک درس سال چهارم که ریاضی باشه رو در شهریور پاس نکردم و باید دی ماه امتحان بدم؛
    به دانشگاه قبول شده زنگ زدم که گفتند باید ثبت نام اولیه رو انجام بدید ولی شهریه و انتخاب واحد لازم نیست؛

رفتم کافی نت برای ثبتنام در سیستم گلستان؛ مدیر اونجا " گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه " رو بهم دادن و گفتن برید " تاییدیه تحصیلی رو بگیرید " ؛ من رفتم ولی گفتن " برای گرفتن تاییدیه باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید و اگر می خواهید می تونیم با این مدرک تاییدیه بدیم ولی عواقبش با شماست " که من نپذیرفتم؛

الآن بجز مدارک پیش دانشگاهی که قبول نشدم بقیه مدارک موجود هست؛ خواستم با همون مدارک موجود ثبت نام کنم که مدیر کافی نتیه گفت برید یه سوال بگیرید و بیایید؛

اکنون پرسش من اینه که با همین مدارک موجود ثبت نام کنم؟ ترم دی که ریاضی رو پاس کردم می تونم برای ترم بهمن بقیه روند تکمیل ثبت نام سیستم گلستان رو انجام بدم؟ با توجه به اینکه الآن مدرک پیش دانشگاهی برای دریافت تاییدیه تحصیلی ندارم و در نتیجه برخی روند ثبت نام و گرفتن برخی فرم ها در سیستم گلستان برام مقدور نیست، مشکلی نیست و می تونم در ترم آینده تکمیلشون کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پرسش مهم درباره ثبت نام پیام نور

در این مورد میتونید با مسئولین آموزش پیام نور صحبت کنید

در ضمن میتونید با این مدرک تاییده تحصیلی بگیرید ولی قبلش میتونید به واحد بررسی آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه کنید

چون شما جاتون رزرو شده است و تاییده تحصیلی ارسال بشه یا نه شما بلاخره مدرک اصلی رو ترم دوم میتونید ارائه بدید ...

پس بهتره همین تاییده تحصیلی رو بگیرید و ثبت نام کنید اگر مشکلی بود بعدا میتونید با آموزش هماهنگ کنید

چون تا 12 مهرماه میتونید پذیرش و ثبت نام رو انجام بدید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6985
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد میتونید با مسئولین آموزش پیام نور صحبت کنید

در ضمن میتونید با این مدرک تاییده تحصیلی بگیرید ولی قبلش میتونید به واحد بررسی آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه کنید

چون شما جاتون رزرو شده است و تاییده تحصیلی ارسال بشه یا نه شما بلاخره مدرک اصلی رو ترم دوم میتونید ارائه بدید ...

پس بهتره همین تاییده تحصیلی رو بگیرید و ثبت نام کنید اگر مشکلی بود بعدا میتونید با آموزش هماهنگ کنید

چون تا 12 مهرماه میتونید پذیرش و ثبت نام رو انجام بدید ...
    درود بر شما؛
    همونطور که گفتم، خوده دانشگاه گفته ثبت نام اولیه رو انجام بدید ولی انتخاب واحد و پرداخت شهریه لازم نیست؛
    موضوع اصلی اینجاست که
    اولاً من مدرک پیش دانشگاهی رو دی دریافت می کنم؛ ثانیاً الآن برای دریافت تاییدیه دیپلم نظام جدید و مدرک پیش دانشگاهی لازم هست و ثالثاً اگه من تاییدیه تحصیلی رو الآن نگیرم مشروط حساب می شم! مگر اینکه این امکان وجود داشته باشه که بتونم در دی ماه و پس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی تاییدیه رو ارائه بدم و مشروط حساب نشم که من نمی دونم این امکان وجود داره یا نه!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

برای اطمینان بیشتر به واحد دانشگاهی مراجعه کنید ...

اونجا کارشناسان آموزش کار ثبت نامو یا انجام میدن و یا با راهنمایی براتون فایلو اصلاح میکنن

اگرم نیاز بود ازسایت خود دانشگاه میتونید استفاده کنید که هم نزدیکه و هم میتونید سریع با کارشناسان اموزش رفع نقص کنید...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)