نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج

920
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6996
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

سلام.من پسری 20 ساله هستم که مدتی است دختری 27 ساله عاشق من شده .مدت یک ماه است که به من پیشنهاد ازدواج داده است و من از همان ابتدا با او مخالفت کرده ام و با او منطقی صحبت میکنم و همه ی جوانب را به او گفته ام که ازدواج ما دو تا اشتباه و نشدنی است وحتی با خانواده خودم هم در میان گذاشته هم و با مخالفت شدید انها مواجه شدم .اما ان دختر حرف خودش را میزند و سر حرف خودش مانده که من بدون تو نمیتوانم یه لحظه هم زنده بمانم.با اینگه از سن 17 سالگی تا همین الان که 27 سالشه هنوزم خواستگار داره که منتظره جوابش هستن.خانوادم گفتن که اصلا دیگه جوابشو ندم من هم سعی کردم اما بعد از مدتی با گریه زاری به من التماس میکنه که جوابشو بدم و صدامو بشنوه تا روحیه بگیره.به من گفته که تا هر موقع که توانایی ازدواج پیدا کردم به پای من مینشید.حتی الانم به من گفته که هیچ چیز نمیخوام فقط میخوام تو در کنارم باشی.اون واقعا دختریه که با تمام سلیقه ها و تفکرات من مطابقت دارد و حتی گفته همیشه حرف حرف تو باقی میماند و هیچ وقت روی حرف تو حرف نمیزنم و همونجور که تو میخوای باقی میمانم.اگه میشه یه راه حل برای این موضوع به من پیشنهاد کنید هر چه زودتر ممنوم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج

قطعا حرف پدر و مادرتون رو گوش بدید ..مسائل زندگی فقط خلاصه شده در عشقهای گرم اینچنینی نیست ..بعد از گذشت زمان با این اختلاف سنی نه قطعا ولی به احتمال قریب به یقین در آینده با مشکلات عدیده ای در زندگی مواجه خواهید شد که مشکلات مشابه اش هم کم دیده نشده ..تصمیمات احساسی گاهی ممکنه زندگی یک عمر یه نفر رو از هم بپاشه ... به قول اون دیالوگ معروف قدیمی : یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

3. 3 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط منمنم نمایش پست ها
    سلام.من پسری 20 ساله هستم که مدتی است دختری 27 ساله عاشق من شده .مدت یک ماه است که به من پیشنهاد ازدواج داده است و من از همان ابتدا با او مخالفت کرده ام و با او منطقی صحبت میکنم و همه ی جوانب را به او گفته ام که ازدواج ما دو تا اشتباه و نشدنی است وحتی با خانواده خودم هم در میان گذاشته هم و با مخالفت شدید انها مواجه شدم .اما ان دختر حرف خودش را میزند و سر حرف خودش مانده که من بدون تو نمیتوانم یه لحظه هم زنده بمانم.با اینگه از سن 17 سالگی تا همین الان که 27 سالشه هنوزم خواستگار داره که منتظره جوابش هستن.خانوادم گفتن که اصلا دیگه جوابشو ندم من هم سعی کردم اما بعد از مدتی با گریه زاری به من التماس میکنه که جوابشو بدم و صدامو بشنوه تا روحیه بگیره.به من گفته که تا هر موقع که توانایی ازدواج پیدا کردم به پای من مینشید.حتی الانم به من گفته که هیچ چیز نمیخوام فقط میخوام تو در کنارم باشی.اون واقعا دختریه که با تمام سلیقه ها و تفکرات من مطابقت دارد و حتی گفته همیشه حرف حرف تو باقی میماند و هیچ وقت روی حرف تو حرف نمیزنم و همونجور که تو میخوای باقی میمانم.اگه میشه یه راه حل برای این موضوع به من پیشنهاد کنید هر چه زودتر ممنوم
    سلام

منم با صحبتهای آقا بابک موافقم اولا ازدواج بالای 25 سال در ثانی این اختلاف سنی اگر مرد بزرگتر بود باز میشد پذیرفت ولی جهت عکس حتما اشتباهه وکار دستت میده.

ایشون هم بهتره بره حرمت وعزت نفسشو درست کنه والا اینکه شما رو بخواد تحت فشار بگذاره کاملا غیر اصول انسانیه.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد