نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خواهشا زود جواب بدین

1443
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7002
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهشا زود جواب بدین

سلام.من خانمی 25 ساله ام که 6 ساله ازدواج کردم.با شوهرم که 6 سال بزرگتر از خودمه تو این مدت سر مسائل کوچیک بحث داشتیم.چند شب پیش برای خرید به یک مرکز تجاری رفتیم.من به کیفی که دست خانمی بود اشاره کردم و به شوهرم گفتم من از این کیف خوشکلا میخوام.او به من گفت مگه تو خوشکل بیرون میای که من برات خوشکل بخرم؟این حرفش به من برخورد وتا نزدیکی های خانه حرفی بین ما رد وبدل نشد.نزدیک خونه داد رو سر من کشیده به من میگه چته؟هر وقت میایم بیرون اعصاب منو خورد میکنی ناراحتی درست میکنی و ازین حرفها....بدون معذرت خواهی میگه من داشتم شوخی میکردم تو مریضی بد برداشت میکنی.دیگه تو زندگی شوخی رو حذف میکنم.میخواستم ببینم آیا هرکسی به راحتی میتونه دل طرف مقابلش رو بشکنه و طرفش حق ناراحت شدن رو نداره؟الان 2 روزه که ما کنار همیم ولی با هم قهریم.من باید چه کار کنم؟آیا واقعا تقصیر من بود؟من باید ازش عذرخواهی کنم یا اون؟این رو هم بگم که من خانمی چادری هستم واز حجاب خودم راضیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواهشا زود جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط nilufar نمایش پست ها
    سلام.من خانمی 25 ساله ام که 6 ساله ازدواج کردم.با شوهرم که 6 سال بزرگتر از خودمه تو این مدت سر مسائل کوچیک بحث داشتیم.چند شب پیش برای خرید به یک مرکز تجاری رفتیم.من به کیفی که دست خانمی بود اشاره کردم و به شوهرم گفتم من از این کیف خوشکلا میخوام.او به من گفت مگه تو خوشکل بیرون میای که من برات خوشکل بخرم؟این حرفش به من برخورد وتا نزدیکی های خانه حرفی بین ما رد وبدل نشد.نزدیک خونه داد رو سر من کشیده به من میگه چته؟هر وقت میایم بیرون اعصاب منو خورد میکنی ناراحتی درست میکنی و ازین حرفها....بدون معذرت خواهی میگه من داشتم شوخی میکردم تو مریضی بد برداشت میکنی.دیگه تو زندگی شوخی رو حذف میکنم.میخواستم ببینم آیا هرکسی به راحتی میتونه دل طرف مقابلش رو بشکنه و طرفش حق ناراحت شدن رو نداره؟الان 2 روزه که ما کنار همیم ولی با هم قهریم.من باید چه کار کنم؟آیا واقعا تقصیر من بود؟من باید ازش عذرخواهی کنم یا اون؟این رو هم بگم که من خانمی چادری هستم واز حجاب خودم راضیم.
    سلام

هر دو دچار اظطراب و خشم وعصبانیت هستین.

بهتره با هم مشاوره بگیرید

موفق باشید

نقل قول لطفا. سپاس

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب در بیشتر مواقع وقتی خیلی صریح واکنش نشون میدی این اتفاقات میفته

در صورتی که اگه با شوخی مواضع خودتو اعلام میکردی هم رابطه تیره نشده بود و هم میتونستی به هدفتون برسید

باید صبر کنید تا در وقتی مناسب که شرایط مهیاست طوری عمل کنید که اونو مجبور کنید ازتون دلیل ناراحتی رو بپرسه

و اونوقت میتونید حرفتون رو بزنید ..پس همیشه از این حربه استفاده کنید و موضوعات رو با این شیوه از حالت جدی خارج کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم مثل شما خیلی زود رنجم اما هروفت ناراحت می شم سریع به شوهرم میگم از این موضوع ناراحت شدم و اون هم دلیل حرفش رو میگه حالا یا شوخی بوده یا جدی بعد باهم صحبت می کنیم و حلش می کنیم از قهر کردن متنفرم چون تو دلم آشوب به پا می شه دست خودم نیست بهتر شما هم قهر نکنید و خیلی منتطقی با شوهرت صحبت کنی ببین اون می خواد بیرون از خونه چطور بگردی اگر از عقایدش خوشت نیومد با دلایل منطقی مجابش کن که تو داری درست می گی بازهم تاکید می کنم عصبانی نشو وخیلی آروم باهاش صحبت کن ابراز محبت هم یادت نره البته می دونم خیلی سخته وقتی آدم از دست کسی ناراحته بخواد بهش ابراز محبت کنه اما بخدا خیلی جواب می ده من که هر وقت اینکار رو کردم جواب گرفتم حتی بعدش همسرم بخاطر رفتارش ازم معذرت خواهی کرده مردا غرور دارن خیلی واسشون سخته که اول اونها بیان طرف زن وازش معذرت خواهی کنن اما اگه این سکوت بشکنه و بری سمتش اونهم نرم می شه وقطعا بخاطر رفتارش از شما معذرت خواهی می کنه

5. کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه واست سخته باهاش صحبت کنی بهش اس ام اس بده گاهی وقتا هم نامه جواب می ده من این کارها رو کردم و جواب گرفتم

7. کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)