نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عمرم تلف میشه

1552
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

عمرم تلف میشه

ترم پنج زبان رودانشگاه دولتی شروع کردم...پیش دانشگاهی ریاضی روبامعدل هجده ونیم وبهترین تمرینهای فوق برنامه ورقابت بادوستان تموم کردم ولی دقیقاموقع کنکورمشکلاتی خانواده روبهم ریخت وپیامدهاش منوهشت سال! عقب انداخت...بطوری که منصرف ازادامه تحصیل شدم.حالادوساله زبان مخونم دخترخاله م دفترچه گرفت ومخاست پس بده که من باتوجه به جونسبتااااااااا اروم شده خونه ازش گرفتم وفقط چهارماه خوندم وقبول شدم..باتوجه به عالم ریاضی اززبان متنفرم...لوس ومسخره س واصلاعلم حساب نمیشه....مطالبی که ماتودبیرستان ازمغزمون کشیدیم کجاواین مزخرفات کجا....لطفامشاورین تحصیلی ج بدن من باتوصیه همه که میگن فقط یک سال ونیم مونده وخودم که دلم برای همین یک سال ونیم میسوزه چکنم؟؟؟؟؟حاضرم تکمیل ظرفیت برم شبانه یعنی ازبهمن....ولی مرددم...مونده فقط یک سال ونیم ولی بعدش اگراموزش پرورش منواستخدام نکنه چهارسالم برفناست...ترجمه م بدنیست ولی بنظرشمادرآمدترجمه چقدره؟اگربلافاصله آموزش پرورش مشغول بکارنشم میرم دوباره لیسانس امار یامدیریت میگیرم...که بتونم برم سرکار بازار آزاد.....حالاچکنم برم تکمیل ظرفیت ونذارم یکسال ونیم بقیه هدربره یانه؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عمرم تلف میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh safayi pour نمایش پست ها
    ترم پنج زبان رودانشگاه دولتی شروع کردم...پیش دانشگاهی ریاضی روبامعدل هجده ونیم وبهترین تمرینهای فوق برنامه ورقابت بادوستان تموم کردم ولی دقیقاموقع کنکورمشکلاتی خانواده روبهم ریخت وپیامدهاش منوهشت سال! عقب انداخت...بطوری که منصرف ازادامه تحصیل شدم.حالادوساله زبان مخونم دخترخاله م دفترچه گرفت ومخاست پس بده که من باتوجه به جونسبتااااااااا اروم شده خونه ازش گرفتم وفقط چهارماه خوندم وقبول شدم..باتوجه به عالم ریاضی اززبان متنفرم...لوس ومسخره س واصلاعلم حساب نمیشه....مطالبی که ماتودبیرستان ازمغزمون کشیدیم کجاواین مزخرفات کجا....لطفامشاورین تحصیلی ج بدن من باتوصیه همه که میگن فقط یک سال ونیم مونده وخودم که دلم برای همین یک سال ونیم میسوزه چکنم؟؟؟؟؟حاضرم تکمیل ظرفیت برم شبانه یعنی ازبهمن....ولی مرددم...مونده فقط یک سال ونیم ولی بعدش اگراموزش پرورش منواستخدام نکنه چهارسالم برفناست...ترجمه م بدنیست ولی بنظرشمادرآمدترجمه چقدره؟اگربلافاصله آموزش پرورش مشغول بکارنشم میرم دوباره لیسانس امار یامدیریت میگیرم...که بتونم برم سرکار بازار آزاد.....حالاچکنم برم تکمیل ظرفیت ونذارم یکسال ونیم بقیه هدربره یانه؟؟
    سلام

عزیز من تو حالت اصلا خوب نیست, خودت که ظاهرا متوجه نمیشی کسی هم نیست که بفهمه و بخواد کمکت کنه؟؟؟

ببین گلم تو دقیقا مثل یک شخصی هستی که یک چاقو تا دسته رفته تو شکمش حالا میاد و میپرسه لباس آبی بپوشم یا قرمز کدومش بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما حال روحی و روانیت خرابه نیاز به مشاوره و دارو داری..... در این حالت اصلا درس و کار و رشته مهم نیست اول درمان و یا کنترل بیماری(مثل بیرون کشیدن چاقو وبخیه زخم)

موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

من دارم جدی وملتمسانه میپرسم من ببست وشش هفت سالمه نمیتونم ازنوبرم قرص بخورم وبخوابم...من چی گفتم شماچی گفتی....حالااصلامشکل روحی که شمامیگی درمن چیه دارویی که بایدبخورم کدومه؟میشه ایناروهم بگیدنظرشمابدلیل سابقه ژنتیکی که مطلعید هست یاعلت دیگری داره اینوهم میتونیدبگید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh safayi pour نمایش پست ها
    من دارم جدی وملتمسانه میپرسم من ببست وشش هفت سالمه نمیتونم ازنوبرم قرص بخورم وبخوابم...من چی گفتم شماچی گفتی....حالااصلامشکل روحی که شمامیگی درمن چیه دارویی که بایدبخورم کدومه؟میشه ایناروهم بگیدنظرشمابدلیل سابقه ژنتیکی که مطلعید هست یاعلت دیگری داره اینوهم میتونیدبگید
    عزیز خیلی خونسرد و به دقت بگو اولین مشکلی که داشتی توی چند سالگیت و یا چند سال پیش بوده پیش کی رفتی چه داروهایی بهت دادن وتشخیص چی بوده؟؟

لطفا نقل قول کن.مرسی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

مشکل....من خونسردم اقای فرشاددرکمال خونسردی ازشمامیپرسم شماکه اعتقادداری من به این شدت بیمارم پس بایددیدصحیح ودقیقی نسبت به بیماریم داشته باشی!!!!!چطورمیخواین من بگم بیماریم به تشخیص دیگران!!!! چی بوده؟شمانظرخودتون چیه؟من پیش هیچ پزشکی نرفته ام کسانی که مسکل روانی دارن دروهله اول مشکل هوش پیدامکنن من چطوربایدباهوش نمیگم عالی که بازبگین چنان وبهمان...اماازخیلیهابهتر...ا زخیلیها...چطوربایدمیرفتم میگفتم من بیمارم؟؟؟؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2809
    تشکـر
    35
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من دیدت رو نسبت به زندگی عوض کن و امیدوار باش حتی اگه تو آموزش و پرورش استخدام نشی کلی کلاس آموزش زبان هست که میتونی بری تدریس کنی
    موفق باشی
    امضای ایشان
    من عاشق هنر بودم ...دیروز به جبر پدر و مادرم مهندس شدم امروز به جبر چشم هایت شاعرهمیشه میگفت جبر یک روز به کارت می آیدروح معلم ریاضیم شاد .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیز
    اینکه بین تحصیلت فاصله افتادا بخاطر شرایط بدت بوده.اصلا مشکلی نیس تو زندگی هر کسی اتفاقاتی میافته که از روال عادی خارج ممکنه بشه
    حالا حتی اگه20سالم میگذشتو و زمینه ادامه تحصیلت جور میشد موردی نبود پس با این فکر نکن که دیر شده از اونجاییم که هوشت خوبه میتونی موفق باشی به امید خدا
    اما در مورد اینکه کجا بری و کدوم دانشگاه و په رشته ای مشاوره باید بنظرم بری حضوری قشنگ سبک سنگین کنه وضعیتتو و خودتم همینطور ببین چی به نفعته اطلاعات رشته و دانشگاهو میتونی از مشاورای تحصیلی بگیری
    اما موقعیت شغلیه خودت و اینکه چی صلاحته تو این موقعیت باخودته البته با مشاور تحصیلتم در میون بذار
    بهتره پیش یه مشاور خوب بری

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من اسمم هماست و 18سالمه . امسال کنکور دادم و رشته روانشناسی بالینی قبول شدم این رشته رو دوست دارم اما چون هدفم دارو سازی بود ترجیح دادم پشت کنکور بمونم تا یه سال دیگه تلاشم رو بکنم
    اما الان متوجه شدم که خیلی خسته ام و نمیتونم یه سال دیگه درس بخونم و در کنازش میدونم که اگه امسال رو بخونم صد در صد رشته مورد نظرم رو قبول میشم
    حسابی سردرگم شدم و فکر اینکه سال دیگه روان شناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد برم بدجوری افتاده تو سرم دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم خسته شدم واز طرفی میترسم یه سال الکی تو خونه عمرم رو تلف کنم و نتونم اونجوری که باید درس بخونمو به برنامه هایی که تو ذهنم دارم هم نرسم
    به کمک احتیاج دارم(البته توسط یه آدم متخصص)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد