نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ﻣﺮﺩﺩ ﺭﺷﺘﻪ ﻭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ

729
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6829
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ﻣﺮﺩﺩ ﺭﺷﺘﻪ ﻭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ

ﺳﻼﻡ
    ﻣﻦ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯼ ﺗﺮﻡ ۷ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺑﺮﻕ ﻫﺴﺘﻢ
    ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻨﺎ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﺍﺯﺳﻮﻡ ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻥ ﻓﻘﻂ ﺩﺭﺳﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﻮﻧﺪﻡ ﮐﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺷﺘﻢ ،ﻣﺜﻼ ﻣﻌﻠﻢ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﻣﻮﻥ ﺍﻣﻀﺎ ﺯﺩ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺗﮏ ﺭﻗﻤﯽ ﻣﯿﺸﻢ (ﺍﺯﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻫﻢ ﺳﻤﭙﺎﺩی بودم)ﺍﻣﺎ ﻫﻢ ﻧﺨﻮﻧﺪﻥ ﻫﻣﻪ ﺩﺭﺳﺎ ﻫﻢ ﯾﻪ ﺟﻮﺭ ﺗﻮﻫﻢ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻧﺮﻡ ﺷﺮﯾﻒ ﮐﯽ ﺑﺮﻩ ﺷﺮﯾﻒ ﺗﻮ اون دوران ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﻢ ﮐﻪ ﺟﻮﺵ ﺩﺭﺳﯽ ﻧﺒﻮﺩ .ﺑﺮﻕ ﻗﺪﺭﺕ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﺳﺮﺍﺳﺮﯼ .
    ﭼﻮﻥ ﻣﻦ اﺯ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﺭﻭ ﺍﺻﻼ ﺩﻭﺱ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ .ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﺭﺳﺎﯼ ﻣﺎﻫﻢ ﻓﯿﺰﯾﮑﯿﻪ .ﺑﺎﺭﺷﺘﻪ ﺍﻡ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻡ .۳-۴ﻣﺸﺮﻭﻁ ﺷﺪﻡ ﻭ ﺍﺯ ۱۴۲ﻭﺍﺣﺪ ﺗﻮﻫﻢ ۶ﺗﺮﻡ ۶۵ﻭﺍﺣﺪ ﭘﺎﺱ ﮐﺮﺩﻡ .
    ﺍﯾﻦ

ﺗﺮﻡ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺷﺪﻡ ﺷﻬﺮ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﻭ ﺑﺮﺧﻼﻑ ﺗﺮﻣﻬﺎﯼ ﻗﺒﻞ ﻣﺮﺗﺐ ﮐﻼﺱ ﻣﯿﺮﻡ ﻭ ﺟﺰﻭﻩ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ ﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺪﻡ .ﺧﻮﺩﻣﻮ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﮐﺮﺩﻡ ،ﺍﻣﺎ ﺣﺲ ﻋﻘﺐ ﺍﻓﺘﺎﺩﻥ ﺷﺪﯾﺪﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﻓﯽ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯿﻤﻮ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﻭ ﮐﺎﺭﺩﺍﻧﯽ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺭﺷﺘﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﺪﻡ ﮐﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻡ .
    ﺍﻣﺎ ﺧﻮﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﻡ ﻣﺨﺎﻟﻔﻦ .
    ﻣﻨﻢ ﺭﻭﺣﯿﻪ ﺍﻡ ﺧﯿﻠﯽ ﻟﻄﯿﻒ ﻭ ﻫﻨﺮﯾﻪ .ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍ ﺑﺠﺎﯼ ۲ﺳﺎﻋﺖ ﮐﻼﺳﺎﯼ ﺧﺸﮏ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺩﺭﺱ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﻭﺭ ﻭ ﺑﺮﻡ ﭼﯿﺰ ﺑﻔﻬﻤﻢ .ﺍﻣﺎ ﺧﻮﻧﻮﺍﺩﻡ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﺎﺭ ﻭ ﭘﻮﻝ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﺵ .ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺑﺎﺯﺍﺭﮐﺎﺭ ﺑﺮﻕ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﺮﺍ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﻪ ﺟﺎﯾﮕﺎﻫﯽ ﺩﺍﺭﻩ .
    ﻣﻦ
    ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ؟

2. کاربران زیر از Bani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ﻣﺮﺩﺩ ﺭﺷﺘﻪ ﻭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ

خب عزیزم این رشته برای دختر خیلی خشن و سخته ...

همین عدم علاقه هم باعث شده با این وضعیت واحدهارو پاس کنید ...

به هرحال بهتره بیشتر فکر کنی و ببینی واقعا" ارزش داره که بخوای عمرتو برای رشته ای بگذرونی که پسرهاشم بیکار هستن یا نه ...

فکر میکنم اگه کاردانی رو بگیری و کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی بهتر باشه چون با این وضعیت با مشکل سنوات برخورد خواهی کرد

با مشاوران تحصیلی هم مشورت کنی ضرر نداره
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6829
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ﻣﺮﺩﺩ ﺭﺷﺘﻪ ﻭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    خب عزیزم این رشته برای دختر خیلی خشن و سخته ...

همین عدم علاقه هم باعث شده با این وضعیت واحدهارو پاس کنید ...

به هرحال بهتره بیشتر فکر کنی و ببینی واقعا" ارزش داره که بخوای عمرتو برای رشته ای بگذرونی که پسرهاشم بیکار هستن یا نه ...

فکر میکنم اگه کاردانی رو بگیری و کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی بهتر باشه چون با این وضعیت با مشکل سنوات برخورد خواهی کرد

با مشاوران تحصیلی هم مشورت کنی ضرر نداره
    مشاورم كفت شايد بخاطر واحداي موندت سرد شدي. من كمكت ميكنم كه درساتو خوب باس كني علاقه مند شي
    فعلا كه امتحاني نداشتيم ولي به زور دارم درس ميخونم.
    مشكل خونواده ام هست
    همه دكتر مهندسن'مامانم ميكه مردم نميكن عرضه ي كرفتن يه كارشناسي ام نداشتي...
    حالا تو فكرمه همه حرفامو جلو بابام به يه مشاور هم بكم.ببينم تأثير داره يا نه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد