نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: به عشق اعتقاد دارید؟

8458
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

به عشق اعتقاد دارید؟

به نظر شما عشق واقعی چییه؟
    اصن هست عایا؟ داریم؟!

تفاوت "عشق واقعی" و "وابستگی" و "هوس" رو چی میدونین؟

اصلا شما به این دیدگاه که عشق صرفا یه واکنش فیزیولوژی برای بقا نسل بشره اعتقاد دارین؟؟؟

بعضیا میگن اصلا عشق معنی نداره ...

ولی بعضیا هم میگن زندگی بی عشق معنی نداره!

....

نظر شما چیه؟
    از تجربه هاتون بگین ...
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست poignant_and_meaningful_life_moments_that_show_us_how_beautiful_life_is_640_40.jpg  
    امضای ایشان

2. 6 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : به عشق اعتقاد داری ...؟ به نظرت عشق واقعی چیییه؟

عشق یعنی یه کمبود عشق یعنی نیاز ، عشق به اشیاه و "مادی" زود گذر و تمام شدنی هست اما عشق "معنوی" نه ،

انسان وقتی عاشق یک نیاز میشه به اون نیاز محبت میکنه بهش عشق میورزه و احساس میکنه با خواسته هاش سازگاره وتا وقتی که بهش نرسه و این نیاز ارضا نشه عشق هم خاموش نمیشه و انسان هم از بیقراری و تلاش برای رسیدن بهش دست بر نمیداره

امیدوارم عشق شما عشق خدای باشه و هرگز تموم نشه

4. 8 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

من عاشق شدم
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

6. 2 کاربران زیر از احسان1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

خب ببیند از نظر من واقعا هیچ تعریف واحدی از عشق قطعا وجود نداره..و هیچ کس نمیتونه بگه من برای عشق تعریفی دارم که در بردارنده همه ابعاد عشقه ...یعنی یه سری میگن محبت بی حد ..یه سری میگن در فداکردن جونمون ..ولی واقعا من میگم هیچ کسی حداقل در زمان ما و احساسهای امروزی به عشق نخواهد رسید ..اصلا معنای اصلی عشق اینه که با یه نرسیدن اجینه ..شما چه عشق زمینی (به وفور )چه عشق آسمانی (در زمان حال بسیار به ندرت) تا جائی پیش میری که میگی من عاشق شدم ..بعد از یه مدت قدرت بیشتری از اون احساس رو در خودت احساس میکنی ..با خودت میگی خب اگه اون موقع عاشق بودم الان چی ام ؟؟اگه الان عاشقم اون موقع چی بودم ؟؟ در واقع عشق یه جور هدف نهائیه که بهترین شکلش رو در لیلی و مجنون نظامی میبینیم ..که لیلی استعاره ای از خدا و مجنون از انسان هست و در واقع محو و ذوب شده در لیلی هست ولی باز هم در نهایت به اون عشق در زمین نمیرسه ..حتی در عشقهای مجازی زمینی خودمون از نوع سالم و عاشقانه اش هم همینه ..بسیار افراد سالخورده رو دیدیم که عاشقانه یک عمر زندگی کردن ولی در آخرین روزهای زندگی کماکان این محو در هم شدن رو به رشد و ادامه دار بوده ..یعنی اگه در جوانی عاشق بودن پس الان چی هستند ..یعنی عشق یه چیز نهائی و غاییه که در نرسیدنه که ارزش پیدا میکنه کما اینکه خیلی از عشقهای زمینی هست که منجر به عشق آسمانی میشه مثل یوسف و زلیخا که نمونه بارزش هست ..و جالب اینه که بدونین البته کسائی که تجربه کردن میدونن چی میگم ..همین دائم رو به رشد بودن و نداشتن تعریف واحد و نرسیدن به حد اعلای عشق چه زمینی و چه آسمانیه که باعث لذت بخش بودن عشق میشه وگرنه عشق هم میشد همین زندگی روزمره ما ...بدونید که اگه چیزی براتون عادی شد و روزمرگی درش ایجاد شد قطعا عشق نخواهد بود شاید یه دوست داشته بسیار زیاده که دیگه به حد نهائیش رسیده و حالا از اونجا رو به سراشیبی گذاشته ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. 5 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق یه رابطه و یه احساس بی پایانه که نباید تو این دنیا و آدماش جستجو کرد چون پیدا نمیشه

خیلیا میگن عشق به خدا ..... بله عشق به خدا کار هر کسی نیست . اگر بگی که عاشقشی جوری امتحانت میکنه که از زندگی ناامید بشی

امتحاناشم از اون امتحانایی هستش که حضرت ایوب پشت سر گذاشت ...........که 99.999999999999999 ماها نمیتونیم تحملش کنیم .

رابطه بین مرد و زن و دختر و پسر هم اکثرا زود گذره خلاصه میگذره . چیزیه که هممون میدونیم .

10. 3 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق وجود دارد واگر نبود اين همه در موردش كتاب نمينوشتند شعر نميسرودند و فيلمها ساخته نميشد وزندگي جريان نداشت ما انسانها از آن فرار مي كنيم چراكه وارد شدن به اين جنگل افروخته بسيار دشوار است وهركسي نميتواند طول آن را طي كند شاعر گرانقدري مي فرمايد( آتش است اين بانگ ناي و نيست باد-هركس اين آتش ندارد نيست باد )البته شاعر در اينجا با كسانيكه عاشق نيستند با خشونت برخورد كرده ونابودي آنهارا آرزو كرده وليكن عشق درجاتي دارد و شخصي كه درجات بالاتر را بپيمايد سختيهايش را به خاطر لذت از آن تحمل مي كنند عشق در ذات خداوند جاريست ودر آفرينش مخلوقاتش مقاديري از آنرا در وجودشان نهاده است.

12. 5 کاربران زیر از سعيد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

معنی کلمه عشق روی خودش هست یعنی علاقه شدید قلبی
    فکر نکنم نیاز به تفسیر یا توضیح بیشتر داشته باشه
    عشق حقیقی یا دروغین نداریم چون نمیشه گفت علاقه شدید قلبی حقیقی هست یا دروغی علاقه ای هستش که به وجود اومده حالا چه زودگذر چه مادام العمر
    اون چیزی که در اصل باید معنی بشه و زودگذر یا جاویدان بودنش حقیقی یا دروغین بودنش مشخص بشه دوست داشتنه
    برای کلمه عشق تعاریف زیادی وجود داره ولی برای جمله دوست دارم هرگز نمیشه معنی خاصی پیدا کرد
    همه ما خیلی راحت به طرف مقابلمون میگیم عاشقتم ولی اگه بخوایم بهش بگیم دوست دارم اول خوب بهش فکر میکنیم بس این دوست داشتنه که جای تامل داره نه عشق
    برای عاشق شدن ادمها هیچ نیازی به دوست داشتن ندارن ولی برای عاشق باقی موندن باید دوست داشتن بوجود بیاد
    برای دوست داشتن دیگران هم اول باید خودتو دوست داشته باشی کسی که به خودش ظلم میکنه نمیتونه بگه دیگران رو دوست داره

14. 4 کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

هیج تعریفی جامعترازتوصیف آقای رضا1 نیست
    ویرایش توسط parvaneh safayi pour : 10-09-2014 در ساعت 05:28 PM

16. کاربران زیر از parvaneh safayi pour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6665
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سه نوع عشق بیشتر نداریم
    عشق ب خدا
    عشق ب وطن
    عشق ب فرزند
    بقیش همه چرته

18. کاربران زیر از mahdi76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    میزان امتیاز
    12

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست images (2).jpg   498848_dknl2xlb.jpg  
    امضای ایشان

20. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

عشق ی حرف مزخرفه و ب نظر من وجود خارجی نداره.
    خندم میگیره به حرف ادمای که این کلمه رو میکنن تن ی سری توهوماتو هوسها اسم خودشونم میزارن عاشق.
    من ب این سن که رسیدم.فهمیدم نه عشق وجود داره نه عاشق.
    نمیدونم شنیدید یا نه وقتی ی مادر لبه پرتگاه وایسه و بچش نزدیکش باشه و ب محض اینکه بچه پرت بشه پایین مادر هم خودشو پرت میکنه تا اونو نجات بده....اما اگه همین مادر با فاصله تر از فرزندش وایسه دیگه خودشو پرت نمیکنه تا بچشو نجات بده.!!!!
    چیزی که ما اسمشو گذاشتیم عشق مصداق همین داستانه ی لحظه که جدا بشی ازش میفهمی که ارزششو نداره خودتو فداش کنی.اینکه عشق ی مادر بود.عشق ب جنس مخالفو که باید گذاشت در کوزه آبشو خورد.

22. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد نمایش پست ها
    عشق وجود دارد واگر نبود اين همه در موردش كتاب نمينوشتند شعر نميسرودند و فيلمها ساخته نميشد وزندگي جريان نداشت ما انسانها از آن فرار مي كنيم چراكه وارد شدن به اين جنگل افروخته بسيار دشوار است وهركسي نميتواند طول آن را طي كند شاعر گرانقدري مي فرمايد( آتش است اين بانگ ناي و نيست باد-هركس اين آتش ندارد نيست باد )البته شاعر در اينجا با كسانيكه عاشق نيستند با خشونت برخورد كرده ونابودي آنهارا آرزو كرده وليكن عشق درجاتي دارد و شخصي كه درجات بالاتر را بپيمايد سختيهايش را به خاطر لذت از آن تحمل مي كنند عشق در ذات خداوند جاريست ودر آفرينش مخلوقاتش مقاديري از آنرا در وجودشان نهاده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    عشق یه رابطه و یه احساس بی پایانه که نباید تو این دنیا و آدماش جستجو کرد چون پیدا نمیشه

خیلیا میگن عشق به خدا ..... بله عشق به خدا کار هر کسی نیست . اگر بگی که عاشقشی جوری امتحانت میکنه که از زندگی ناامید بشی

امتحاناشم از اون امتحانایی هستش که حضرت ایوب پشت سر گذاشت ...........که 99.999999999999999 ماها نمیتونیم تحملش کنیم .

رابطه بین مرد و زن و دختر و پسر هم اکثرا زود گذره خلاصه میگذره . چیزیه که هممون میدونیم .
    عشق =منفعت
    واسه شاعراو نویسندهام منفعت داره از عشق گفتن.فیلم سازا که جای خود داره....
    خدا واسمون خوب بباره عاشقشیم.بد بباره عشق تعطیل میشه(من که این کلمه رو با اکراه ب کار میبرم)
    منم از این قاعده مستثنی نیستم.

24. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

دونوع عشق واقعی داریم عشق خدا به بنده اش وعشق مادر به بچه اش..اما عشق در زندگی مشترک با ازدواج عاقلانه زندگی عاشقانه شروع میشه وبعد عشق زمینی تبدیل به عشق اسمونی میشه زن ومرد دوبال یک پرنده میشن برای نزدیکی ورسیدن به خدا

26. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi76 نمایش پست ها
    سه نوع عشق بیشتر نداریم
    عشق ب خدا
    عشق ب وطن
    عشق ب فرزند
    بقیش همه چرته
    خب ابتدا جواب شما رو میدم .
    تا حدودی درست گفتید اما به نظر من این کامل تره
    اول عشق به خدا . دوم به پدر و مادر (اصولا خانواده) سوم عشق به همسر . عشق به همسر از بالاترین عشق هاست ک خدا هم بهش اشاره کرده . تا همسری نباشه فرزندی بوجود نمیاد . من از کسایی که بچشون رو بیشتر از همسرشون دوس دارم متنفرم . چون اون بچه از همسره . پس اول عشق به همسر و بعد به فرزند .
    عشق به وطن هم بعد از این هاست.

حالا میریم سر اینکه عشق چیه و با هوس و وابستگی چه فرقی داره .
    اول هوس . هوس یک نوع نیازه . مثلا نیاز به بودن با جنس مخالف . این اسمش عشق نیست اسمش هوسه . پسر یا دختری که هروز با یکی دوست میشه و بقول خودش عاشقش میشه هوس بازه . البته دخترا توی سن 15 تا 18 و پسرها توی سن 18 تا 20 بسیار تنوع طلب هستند و همین باعثش میشه .
    دومی وابستگی . وابستگی یعنی عادت . یعنی به یک فرد عادت کنی تا همش کنارت باشه . ترس از دست دادنش و چسبیدن بهش . اینا وابستگیه مطمئنا وقتی چند وقت نباشه فراموش میشه .
    اما عشق
    خودتون گفتید یعنی علاقه شدید قلبی و این درسته
    اما عشق وسیع تر از این چیزاس . عشق یعنی اگر نباشه ، دوست نداشته باشه یا هرچیزی که مانع میشه باهم باشید ، باز هم دوستش داشته باشی و به فکرش باشی . اگر دعوات نه ، بزنتت ، بدرفتاری کنه بازم بخوایش . این عشقه . خدا هر عذابی بهمون بده ما دوسش داریم . پس عشق به خدا واقعیه . به مادر هم همینطور . به همسر و فرزند هم همینطور

28. کاربران زیر از Maedeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

امسال تابستون وقتی رفتیم دریا متوجه شدم پسر بچه ای داره تو دریا دست و پا میزنه وکمک میخواد لب ساحل خیلی شلوغ بود همه با خانواده اومده بودن تفریح از بین اون همه زن و مرد و پیر جوون که متوجه صحنه شده بودن دیدم زنی با کفش و لباس کامل چادر به سر دوان دوان به سمت بچه دوید تا نجاتش بده وقتی وارد دریاشد فهیمیدم که اون زن خودشم شنا بلد نیست ولی همش دستو پا میزد به بچه برسه تا اینکه بلخره غریق نجاتا رسیدن و زن و بچه رو نجات دادن
    اون زن مادر اون بچه بود وقتی دید بچه ش داره تو اب دست و پا میزنه با اینکه خودش اصلا شنا بلد نبود بی درنگ حتی یک لحظه مکث نکرد که چادرشو از سرش برداره یا کفشاشو در بیاره خودشو به اب زد تا بچه شو از کان مرگ نجات بده وقتی به اب رسید دست و پا میزد نه برای نجات خودش دست و پا میزد که به بچه ش برسه و پدر اون بچه لب ساحل فقط داشت صحنه رو تماشا میکرد
    بعضی ها میگن عشق مادری وجود نداره

30. 7 کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7081
    تشکـر
    19
    تشکر شده 38 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

مرجان با اين سندي معتبري كه ارائه كرد اشك ما رو هم در آورد . پس به اين نتيجه مي رسيم حتي وجود فاصله هم نميتونه عشق اون مادر رو نسبت به فرزندش كم كنه . مثال عشق خيلي به اون مثالي كه در مورد( فيل در تاريكي) كه احتمالا همه شنيدن نزديكه يكي گوشش رو - يكي پاها شو يكي دمشو و... رو لمس ميكنه واون تصويري كه تو ذهنش مجسم ميشه همون رو ارائه ميده و تا زماني كه شخصي تمام فيل رو نبينه نميتونه نظر كاملي در موردش بده . ما يه استادي داشتيم هميشه ميگفت وقتي ميخواين نظري بدين در اول صحبتتون بگيد به نظر بنده اينجوريه)- اين خيلي خودخواهانه خواهد بود كه ما وقتي ميخوايم نظري ارائه بديم بگيم كه حتما اينجوريه و نظر ديگران درست نيست . من هم ميگم همه ي جوابهايي كه بنده ارائه ميدم برخواسته از افكار شخصي منه و نظر دوستان هم درست يا غلط برام مهم وآموزنده است.

32. 2 کاربران زیر از سعيد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7390
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت تمام دوستان. برای موضوع اعتقاد داشتن ب عشق باید بگم ک هر کس دیدگاه خودشو داره اما کلا اول از همه عشق به خداست و بعد عشق ب پدرو مادر وعشق مادر ب فرزند. این نکترم بگم خدمتتون ک من ب عشق قبل ازدواج اعتقادی ندارم.چرا؟چون اکثر عشق های قبل ازدواج حوس بیش نبوده و نیست پس بهتره ادم عاقلانه انتخاب کنه تا بتونه عاشقانه زندگی کنه. این نکترو هم بگم ک بهتره هر وقت حرف از عاشقی شد اسطوره های قدیمیرو مثال نزنید چون اونا در عین سادگی و بدور ا ز هرگونه اغراق وتکنولوژی عاشق هم شدند برای مثال سخن مجنون ب مردی ک با دیدن لیلی ب مجنون گفته بود لیلی زیبایی نداره مجنون جواب داد(تو مو میبینیو من پیچش مو)یعنی تو ظاهر فرد رو میبینی اما من عاشق باطن و سیرت او شده ام.پس بهتره اسم هر رابطه ای رو عشق و نامزدی و... نذاریم متشکرم از صبر وحوصلتون (دایان)
    ویرایش توسط Daian : 10-11-2014 در ساعت 01:06 PM

34. کاربران زیر از Daian بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

من نظرا روخوندم و بایدبگم با بعضی از اونا خیلی موافقم... عشق برای هرکسی معنایی داره، نباید صرف اینکه معنی خودمون رو برای واژه عشق داریم، اعتقاد دیگران به عشق یا عاشق بودنشون رو زیر سوال ببریم... مثلاً من به شخصه میتونم بگم عاشقم! عاشق آرامش... و عاشق هر وسیله ای که من رو به این آرامش برسونه. البته این عشق به آرامش هم خود از عشقی دیگه ناشی میشه و اون چیزی نیست جز عشق به خودم!

36. 5 کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد نمایش پست ها
    مرجان با اين سندي معتبري كه ارائه كرد اشك ما رو هم در آورد . پس به اين نتيجه مي رسيم حتي وجود فاصله هم نميتونه عشق اون مادر رو نسبت به فرزندش كم كنه . مثال عشق خيلي به اون مثالي كه در مورد( فيل در تاريكي) كه احتمالا همه شنيدن نزديكه يكي گوشش رو - يكي پاها شو يكي دمشو و... رو لمس ميكنه واون تصويري كه تو ذهنش مجسم ميشه همون رو ارائه ميده و تا زماني كه شخصي تمام فيل رو نبينه نميتونه نظر كاملي در موردش بده . ما يه استادي داشتيم هميشه ميگفت وقتي ميخواين نظري بدين در اول صحبتتون بگيد به نظر بنده اينجوريه)- اين خيلي خودخواهانه خواهد بود كه ما وقتي ميخوايم نظري ارائه بديم بگيم كه حتما اينجوريه و نظر ديگران درست نيست . من هم ميگم همه ي جوابهايي كه بنده ارائه ميدم برخواسته از افكار شخصي منه و نظر دوستان هم درست يا غلط برام مهم وآموزنده است.

کاملا موافقم،

در پیرو حرف آقا سعید من از کلیه دوستانی که در تاپیک شرکت کردن و میکنن تشکر میکنم و فکر میکنم نظر هرکس درجای خودش کاملا قابل احترامه

خودم به شخصه در مورد عشق به خدا و عشق مادر به فرزند شکی ندارم،

ولی در مورد عشق به جنس مخالف بنده هیییچ نظری ندارم! (چون تجربه شو ندارم که بخوام نظر بدم)
    ویرایش توسط naghme : 10-11-2014 در ساعت 03:26 PM
    امضای ایشان

38. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

منم با اینکه برا خودم تعریفی از عشق دارم و نظر شخصیه خودمه تا بحال عاشق جنس مخالف نشدم .

همیشه از این میترسم که هیچ وقت نتونم عاشق همسرم بشم ، چون حتی یه حس کوچیکم نصبت به کسی نداشتم .

امیدوارم همتون عشقتونو تو این دنیا پیدا کنین و به عشق حقیقی برسین.

40. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

عشق مقدسه هرکسی لیاقتشو نداره
    مانندعشق مادر به فرزند
    عشق به خدا لیاقت میخواد کسی که خدا تو دلش باشه عشق به پدرمادر عشق به همسر عشق به فرزندم به وجود میاد
    کسی که خدا تو دلش نباشه مطمئنن عشقای دیگه هم براش بی معنی
    عشق یه محبت بی پایانه یه مهربونی وصف نشدنی که ادم بخاطرش ازخیلی چیزا میگذره حتی از خودش ازخواسته هاش..
    اما عشق های امروزی همش پرشده ازدروغ
    قرارمدارهایی که بیشترازروی شهوت هست تا عشق ودوست داشتن
    آیا واقعا نسل ما معنای واقعی دوست داشتنو عشقو میدونن......

من هیچ اعتقادی به عشق های امروزی ندارم
    امیدوارم هیچ وقت درگیر عشقای الکی که پرازدروغ محضه نشین

42. 4 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

بچه ها شما هم دیدگاه تون از عشق رو بگین

44. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

بهم کمک کردن تو سختی ها + در تمام لحظات کنار هم بودن + برطرف کردن نیاز های یک دیگه (جنسی وعاطفی و مادی) + ارامش دادن به یک دیگر + دوست داشتن دوطرفه=عشق
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم.شاید یه مدل دوست داشتن و خیر خواهی محض باشه.یه نوع از خودگذشتگی.

من از تموم زندگی...
    خدارو بالا سر دارم

48. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

عشق شاید...
    همین لحظه ی تنهایی ماست....
    تو به من می اندیشی و من..
    در اندیشه ی رویای توعم.

من از تموم زندگی...
    خدارو بالا سر دارم

50. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : به عشق اعتقاد دارید؟

من به عشق اعتقاد ندارم شایدم عشقی واقعی رو تابحال ندیدم
    عشق فقط عشق مادر به فرزند و عشق به خدا.............

52. 2 کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

اگر میخواهید زیبا باشید
    یک دقیقه مقابل آینه ،
    پنج دقیقه مقابل روحتان و
    پانزده دقیقه مقابل خداوند بایستید
    ادم ها به خاطر زیبا بودنشان دوست داشتنی نمی‌شوند،
    بلکه اگر دوست داشتنی باشند، زیبا به نظر می‌رسند.
    بچه‌ها هرگز مادرشان را زشت نمی‌دانند؛
    اگر کسی یا جایی را دوست داشته باشید،
    آنها را زیبا هم خواهید یافت.
    زیرا حس زیبا دیدن همان عشق است

54. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من عشق فقط خدا همیشه همه جا همراهته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)