نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: زندگی مشترک خوبی ندارم

882
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7142
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زندگی مشترک خوبی ندارم

سلام

مدت زیادی حس می کنم گم شدم معلوم نیست کجای زندگیم ؛ 9 سال ازدواج کردم و 30 سالمه , فرزندی هم ندارم نخواستیم که داشته باشیم ؛ شاغلم ؛ چند سالیه رابطه مشترکمون فقط دعوا و قهره طولانیه ؛ حرفشو نمی فهمم اونم نمی فهمه منو .. فقط داریم می گذرونیم همین .
    هر وقت هم تصمیم به تغییر گرفتیم شکست خوردیم حتی نمی خوام خودمو براش توضیح بدم یا اصلا گوش نمیده و میپره وسط حرفام یا براش عجیبه و مسخره ، منم دیگه دوست ندارم حرفاشو گوش بدم منطقش برام سطحیه و بچه گانه به نظر میرسه ... به نظرم یه عمر با هم فاصله داریم و فاز فکریمون جداس , اونم تو روزمرگی غرقه

با آدم های زیادی رفت و آمد نداریم تفریحاتمونم خیلی محدوده بابت ساعت کاری همسرم بی حوصلگی من ؛ کمبودهای زندگی یا خیلی چیزای دیگه .. ار اولم اینجوری بودیم

واسه این یا .. کلا پرخاشگر شدم طاقت هیچو ندارم هر چی مطابق میلم نیست زود عصبانیم می کنه؛ از سیاست داشتن و راضی نگه داشتن بقیه هم خسته شدم ... یا صفرم یا یک همین
    برای هیچ چیزی کامل انرژی نمی ذارم زود خسته می شم و بی خیال ... همش از این شاخه به اون شاخه ... فقط می گذره همین

چند وقتی هم هست موندم اصلا چی می خوام تا کی قراره اینجوری ادامه بدم یه زندگی متوسط رو به پایین بی نشاط بی تفریح .. من همینو می خوام یا چی اصلا توقع و خواسته ام چیه ؟!!
    از کی باید کمک بگیرم چی کار باید کنم ؟ از این نخوت و گمگشتگی خسته ام می خوام هدف دار باشم می خوام شاد باشم می خوام دنیا به کامم باشه می خوام بدونم به کجا قراره برم اصلا کیم چیم؟!!

می خوام قوی باشم نترسم بعد اگه دنیا خواست همراهم شه اگه نه باز به راه خودم برم
    کلاس ta برم پیش مشاور برم چی کار کنم به خداااا خسته ام کم آوردم کلافه ام ....

لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گم شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط می سا نمایش پست ها
    سلام

مدت زیادی حس می کنم گم شدم معلوم نیست کجای زندگیم ؛ 9 سال ازدواج کردم و 30 سالمه , فرزندی هم ندارم نخواستیم که داشته باشیم ؛ شاغلم ؛ چند سالیه رابطه مشترکمون فقط دعوا و قهره طولانیه ؛ حرفشو نمی فهمم اونم نمی فهمه منو .. فقط داریم می گذرونیم همین .
    هر وقت هم تصمیم به تغییر گرفتیم شکست خوردیم حتی نمی خوام خودمو براش توضیح بدم یا اصلا گوش نمیده و میپره وسط حرفام یا براش عجیبه و مسخره ، منم دیگه دوست ندارم حرفاشو گوش بدم منطقش برام سطحیه و بچه گانه به نظر میرسه ... به نظرم یه عمر با هم فاصله داریم و فاز فکریمون جداس , اونم تو روزمرگی غرقه

با آدم های زیادی رفت و آمد نداریم تفریحاتمونم خیلی محدوده بابت ساعت کاری همسرم بی حوصلگی من ؛ کمبودهای زندگی یا خیلی چیزای دیگه .. ار اولم اینجوری بودیم

واسه این یا .. کلا پرخاشگر شدم طاقت هیچو ندارم هر چی مطابق میلم نیست زود عصبانیم می کنه؛ از سیاست داشتن و راضی نگه داشتن بقیه هم خسته شدم ... یا صفرم یا یک همین
    برای هیچ چیزی کامل انرژی نمی ذارم زود خسته می شم و بی خیال ... همش از این شاخه به اون شاخه ... فقط می گذره همین

چند وقتی هم هست موندم اصلا چی می خوام تا کی قراره اینجوری ادامه بدم یه زندگی متوسط رو به پایین بی نشاط بی تفریح .. من همینو می خوام یا چی اصلا توقع و خواسته ام چیه ؟!!
    از کی باید کمک بگیرم چی کار باید کنم ؟ از این نخوت و گمگشتگی خسته ام می خوام هدف دار باشم می خوام شاد باشم می خوام دنیا به کامم باشه می خوام بدونم به کجا قراره برم اصلا کیم چیم؟!!

می خوام قوی باشم نترسم بعد اگه دنیا خواست همراهم شه اگه نه باز به راه خودم برم
    کلاس ta برم پیش مشاور برم چی کار کنم به خداااا خسته ام کم آوردم کلافه ام ....

لطفا کمکم کنید
    سلام

وقتی میگم ازدواج بالای 25 سال, دوستان میگن نه و....!!!!!

ببین عزیز هر دو زود ازدواج کردین و حالا بعد از 9 سال.....
    بهترین کار اینه که هر دو با هم پهلوی یک مشاور آگاه به مسائل خانوادگی برین و مشاوره بگیرید. غیر از این فعلا تصمصم دیگری نگیرید که بعدا پشیمان شوید.

موفق باشید

لطفا نقل قول کنید. سپاس

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7142
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

وقتی میگم ازدواج بالای 25 سال, دوستان میگن نه و....!!!!!

ببین عزیز هر دو زود ازدواج کردین و حالا بعد از 9 سال.....
    بهترین کار اینه که هر دو با هم پهلوی یک مشاور آگاه به مسائل خانوادگی برین و مشاوره بگیرید. غیر از این فعلا تصمصم دیگری نگیرید که بعدا پشیمان شوید.

موفق باشید

لطفا نقل قول کنید. سپاس
    ممنون از پاسختون .. فکر نمی کنم ایشون برای رفتن پیش مشاور همراه بشن ولی خوب می دونم خودم هم پر مشکل هستم بی طاقتم و پر توقع ؛ در حال حاضر تنها مشکلم روابط خانوادگی نیست تو همه روابط و کلیت زندگی به مشکل خوردم, لطفا یه مشاور خوب و مطمئن معرفی کنید کسی که واقعا بتونه کمک کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط می سا نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .. فکر نمی کنم ایشون برای رفتن پیش مشاور همراه بشن ولی خوب می دونم خودم هم پر مشکل هستم بی طاقتم و پر توقع ؛ در حال حاضر تنها مشکلم روابط خانوادگی نیست تو همه روابط و کلیت زندگی به مشکل خوردم, لطفا یه مشاور خوب و مطمئن معرفی کنید کسی که واقعا بتونه کمک کنه
    متاسفانه من همکاران رو در داخل ایران نمیشناسم, البته مورد شما مورد خاصی نیست و همکاران میتونن کمکتون کنن. ولی سعی کنید هر دو برید چون خیلی خیلی بهتره.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد