نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: تلاش برای برگشت دوست پسر

22086
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تلاش برای برگشت دوست پسر

سلام
    2 ساله با دوست دادشم دوستم
    اول دوستیمون پیشنهاد ازدواج داد من گفتم نه فکرش نیستم الان زوده اونم میگفت خدارو چه دیدی شاید همه چی اوکی بشه ...
    رابطه ی خوبی داشتیم فقط خیلی حساس بود اگه چشمم به چشم یه پسر می افتاد میگفت خوشت اومد؟شکاک بود باعث شده بود منم بهش حساس و شکاک بشم.دقیقا اخلاقای اون روی منم تاثیر گذاشته بود
    هرجا میخواستم برم باید خودش منو میبرد با هیچکس اجازه نمیداد جایی برم میگفت میترسم از کسی خوشت بیاد منو بیخیال بشی.رابطه ی ما تا جایی پیش رفت که همون چند ماه اول به خانوادم در موردش گفتم.توی یک سال اول چندبار خواستم ازش جدا بشم التماس میکرد که من بدون تو نمیتونم و کاری میکرد ازش جدا نشم.اینم بگ که نه سربازی رفته بود نه سر کار بود.یک سال دوم من حرف ازدواج زدم و اون گفت شرایطشو ندارم.گفتم برو سربازی گفت فامیلمون قراره پارتیم بشه که معافی بگیرم.به همین بهانه من چند ماه صبر کردم.دوباره بعد از چند ماه بهش گفتم راجب سربازی.گفت فامیلمون در دسترس نیست وقتی برگشت میخوایم بریم دنبال کارای معافی.دوباره من صبر کردم.توی این مدت بارها دعوامون شد.دیگه عفت کلام نداشتیم جفتمون.تمام بد دهنی اون روی منم تاثیر بد گذاشته بود تا اسم خانوادم می آورد منم اسم خانوادش می آوردم.بعد از دعوا هم که از هم عذرخواهی می کردیم میگفت من از روی عصبانیت اون حرفا رو زدم وگرنه خیلی دوست دارمو عاشقتم و منظوری ندارم.یک سال دوم دیگه به خانوادم نگفتم با هم هستیم.چون بالخره اونا هم توقعاتی دارن.منم هر وقت خواستم برم بیون با استرس بیرون میرفتم چون عادت بد خانوادم همیشه سوال می پرسن که با کی میری؟خیلی از دروغ گفتن متنفرم ولی مجبور بودم.
    خلاصه من این اواخر هروقت یه طوری بحث ازدواج رو می آوردم اون میگفت با این اخلاقای بدمون فکرشم نباش.میگفتم پس چرا منو الاف خودت کردی با زندگیم بازی می کنی و توقع داری به حرفت باشم؟ میگفت همینه که هست.دیشب باهاش بیرون بودم حرفامو زدم گفتم سربازی چی شد؟گفت عید قراره 100% بریم بخاطر اینکه فلان دکتر هست... گفتم که تا عید صبر کنم بعدشم بهانه بیاری؟گفتم خب بعدش کار چی؟گفت کار دولنی که دوست ندارم.گفتم کار دولتی مزایای خوبی داره.ولی حرفش کار آزاد هست.گقتم من دیگه فکر دوستی نیستم میخوام زندگی کنیم گفت من نمیتونم اینطور بهتره.گفتم پس بیخیال همه چی؟گفت آره
    خیلی دلم شکست ولی تحمل کردم و قوی برخورد کردم
    خیلی سرد از هم جدا شدیم.دیشب تا الان از فکر کردن و گریه کردن داغون شدم.واسم عجیب بود کسی که میگفت دوست دارم عاشقتم بهم محبت میکرد واسم کم نمیذاشت چطور یه دفعه بیخیالم شد.البته این کاری که کردم خواستم تنبیه بشه و ببینم واقعا دوستم داره و برمیگرده سمتم.میترسم برنگرده .نمیتونم بیخیالش بشم
    دوست دارم کاری کنم برگرده سمتم ولی نه به عنوان دوستی.اگه خودم برم سمتش 100% همه چی به ضررم هست
    آخر این ماه هم تولدشه.میخوام واسش هدیه بگیرم چند روز بعد از تولدش بهش بدم که فکر نکنه واسه همچین چیزی ازش جدا شدم و هدیه رو ببینه آینه دقش بشه..
    سرتون رو درد آوردم، میخوام راهنمایی کنید چکار کنم که برگرده سمتم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمی تونم بیخیالش بشم چکار کنم سر به راه بشه؟

سلام عزيزم...
    اينو بهت بگم كه بعد از گذشت اين مدت زمان نسبتا طولاني و ايجاد وابستگي و داشتن رابطه عاطفي عميق باعث ميشه كه ايشون بدون شك برگرده و تلاش ميكنه كه ارتباط دوباره برقراربشه ...
    ولي...
    با اين توضيحات حتي اگه برگرده ميتونه گزينه و انتخاب مناسبي براي آيندت باشه؟
    شما ديگه قصد دوستي ندارين و شناختهاي شخصيتي و خانوادگي رو تو اين مدت از ايشون بدست آوردين...
    متاسفانه توضيحات شما از خانواده و شخصيت و رفتارو جايگاه اجتماعي و تحصيلات ايشون و خودتون كم بود ولي اينو متوجه شديم كه سن ايشون مناسب براي ازدواج نيست و با بلاتكليفي سربازي و كار هم موقعيت اجتماعي با ثباتي ندارن...
    پس الان بايد منطقي رفتار كني و با شناختهايي كه پيدا كردي و مقايسه اون با معيارهاي خودت و دور از احساسات ببيني كه اين فرد به درد آينده و زندگي مشترك ميخوره يا نه...
    پس قبل از احساس به عقلت رجوع كن و اگه تو اين انتخاب احساس دودلي كردي حتما به مشاوره حضوري مراجعه كن...
    شااااد باشيييد....
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تحصیلات من لیسانس و اون فوق دیپلم
    1 سال و چند ماه از من کوچکتره
    من نزدیک 28 عد 26 سال داره
    خانواده هامون از نظر اخلاقی تقریبا شبیه به هم هستیم
    من امیدوارم برگرده ولی توی این یک سال اخیر چون من همیشه بعد از جدایی رفتم سمتش دوباره منتظر میمونه که من برم سمتش و ترس من اینه با کسی دوست بشه و منو بیخیال بشه...
    ممنون از پاسخ

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب در این دوستی ها هیچ قول و قرار رسمی وجود نداره که شما بخوای دلتون رو بهش خوش کنید

پس در هر لحظه امکان بریدن و قطع این رابطه هست ...

از طرفی با شرایطی که ایشون داشت فکر نمیکنم آینده روشنی در انتظارتون بود ...

چون شکاک بودن برای زندگی سم مهلکیه و از همه بدتر نسبت به گذروندن دوره های زندگی مثل سربازی و ... بسیار بیخیاله

فکر میکنم اون شمارو فقط و فقط برای دوستی میخواسته
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Shik نمایش پست ها
    تحصیلات من لیسانس و اون فوق دیپلم
    1 سال و چند ماه از من کوچکتره
    من نزدیک 28 عد 26 سال داره
    خانواده هامون از نظر اخلاقی تقریبا شبیه به هم هستیم
    من امیدوارم برگرده ولی توی این یک سال اخیر چون من همیشه بعد از جدایی رفتم سمتش دوباره منتظر میمونه که من برم سمتش و ترس من اینه با کسی دوست بشه و منو بیخیال بشه...
    ممنون از پاسخ
    خب عزیزم اگه واقعا" کسی شرایطش مرتب و با ثبات باشه و خواستگار واقعیت باشه در اینکار صبر نمیکنه

مسلمه وقتی هیچ ثباتی در زندگی نداره دوست داره همینطوری باهم دوست باشید

و موندنتون باهم فقط و فقط وابستگی شدید میاره که الان بهش دچار شدی ..

و ما دخترا چون با عواطفمون وارد این رابطه میشیم بیشتر هم ضربه روحی دریافت میکنیم

امیدوارم بتونید تصمیم قطعی و درستی در زندگیتون بگیرید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

8. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون همگی از نظر منطقی قبول دارم ولی چکار کنم که منم بتونم بیخیالش بشم.دوست دارم اون پشیمون بشه از این جدایی
    من همیشه واسه جنس پسر مغرور بودم ولی واسه این.....!

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چیز دیگه ای که خیلی اذیتم میکنه اینه که نمیخوام بعدا بعضی از اطرافیانم شامل دخترهای فامیل بگن اون منو بازی داد و بهم بخندن...چون واقعا از ناراحتی من خوشحال میشن با توجه به رفتارهایی که ازشون دیدم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    این همه از عمرت رو هدر دادی دیگه کافیه به نظرم همین جا تمومش کن این اقا اگه واقعا قصدش ازدواج بود تا الان بچه هم داشتین دختر تا یه زمانی خواستگار داره مطمئنا تا الان بخاطر ایشون همه خواستگارهاتم رد کردی یا حداقل بزار اگر واقعا دوست داره خودش رو جمع و جور کنه و بیاد یه زندگی خوب واست درست کنه دیگه باهاش تماس نگیر تا بفهمه دنیا دست کیه

12. 2 کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آره بخاطر ایشون چندتا رو رد کردم ولی چون دوستش داشتم و دارم واسم مهم نبود و نیست
    همش بدی هم نداشت...تنها مشکلش این بود که نمیخواست مسئولیت پذیر باشه ولی تا کی!البته تقصیر خانوادش بود که همیشه پول در اختیارش گذاشتن.
    امیدوارم سر به راه بشه قبل از اینکه دیر بشه
    ولی اگه نیومد واسه من خیلی سخته فراموشش کنم....

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    تشکر شده 355 بار در 137 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم کسی که اینقدبیخیال میگه ازهم جداشیم پس بهتره که شما هم فراموشش کنین وبه فکرزندگی خودتون باشین برگشتنش دیگه فایده ای نداره چون این اقادیگه دل کنده ازتون........
    ادما تو هرشرایطی باید احترام همدیگه رو نگه دارن بی احترامی خیلی رابطه هاروخراب کرده ....مطمئن باشین اگرم به این رابطه برگرده هیچ چیز درست نمیشه پس منطقی تر فکرکنیدو طرفش نرید...
    موفق باشید

15. 2 کاربران زیر از Mastane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

طبق توضیحاتی که دادی من با مستانه جون موافقم نزار بیشتر از این ضربه بخوری این ازدواج مناسبی واسه شما نیست به این هم فکر کن که زندگی فیلم هندی نیست اون اگه لایق شما نباشه اون هدیه دادنتون بی ارزشه و نه وفتتو هدر بده نه پولتو کسی که هنوز چیزی نشده به شما بد دهنی میکنه پس وای به حال بعد از ازدواج که هوای عشق و عاشقی از سرش میافته توصیه میکنم به هیچ وجه به سمتش نرو و خودتو بیشتر از این اذیت نکن سخت هست اما بعد از یک ماه خود به خود فراموش میشه

17. 3 کاربران زیر از ostooree بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

خوشا روزی که دختران سرزمینم از ارزش خودشون آگاه شن!

19. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    خیلی روراست صادقانه میگم فراموشش کن این ادم به درد زندگی نمیخوره
    مهم ترین مشکلی که هر زندگیورو به نابودی میکشونه در وجود این ادم هست و اون حس مسئولیت پذیری که این اقا اصلا نداره
    پسری که 26 سال از عمرش گذشته و در حال ادامه تحصیلم که نیست نه دنبال کار رفته نه سربازی پس مطمئا باش 10 ساله دیگه هم منتظر باشی این اقا سربازی برو نیست دنبال کار برو هم نیست اینجور ادما تا همیشه وابسطه خانوادشونن اگه ازدواجم کنی یا باید خودت کار کنی یا باید خرجتونو اون بدبختا بکشن دوست داری تا اخر عمرت نون خور خانوادش باشی؟
    من رو خودخواهی و دشمنی یا تنفر از جنس مخالف اینارو نمیگم اینا رو خودم تجربه کردم شرایط زندگیه من همین چیزایی که در اینده نصیب تو قراره بشه
    به عنوان یه دوست یه خواهر کوچیکتر از رو دلسوزی میگم فراموشش کن چون بعدها بجز عذاب برات هیچ چیز دیگه ای نداره
    تو یه دختر تحصیل کرده ای مطمئن باش موقعیت های خیلی بهتر از این برات پیش میاد
    یادت نره که تو حق انتخاب داری پس این حق و از خودت نگیر

21. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7108
    تشکـر
    21
    تشکر شده 111 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

تو انتخاب همسر همیشه به این فکر کن تو لایق بهترین ها هستی

23. کاربران زیر از marjan11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفا رو کاملا قبول دارم ولی متاسفانه نتونستم تحمل کنم و رفتم سمتش اولش از دستم عصبی بود میگفت رفتم خوشیامو کردم حالا به یادش افتادم.البته فلشش پیشم بود و به بهانه فلش بهش ز زدم که به دستش برسونم ولی اون زرنگ تر از این حرفاس و فورا متوجه شد.3 روزه میره سر کار.خیلی خوشحالم که لااقل الان یه کار مفید کرده...بعضی وقتا به خودم میگم ..بابای ازدواج....درسته باید ازش جدا بشم ولی قبول دارید که نمیشه یه دفعه بیخیال شد؟نمیدونم شاید خیلی از شما راحت میتونید دل بکنید ولی منی که 2 سال اکثرا با هم بودیم نمیتونم یه دفعه بیخیالش بش مدرسته که کارم اشتباهه برگشتم سمتش ولی باید رفتارمو طوری کنم که هردو بدونیم سنمون کم نیست که بخوایم روزامون رو با ناراحتی و بی احترامی به هم بگذرونیم.همه چی رو نمیخوام بندازم گردن اون...منم یه وقتایی یه دفعه به نقطه جوش رسیدم ولی نسبت به اون منطقی تر هستم ممنونم از همه ی شما دوستای عزیز که باعث دلگرمیم بودید.حرفایی رو که به دوستام و نزدیکام نمیتونستم بگم به شماها گفتم صادقانه دوستتون دارم

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم دعا کن برنگرده . اینجور که من متوجه شدم این آقا اصلا اهل کار و زندگی نیست و آدم راحت طلبی هم هست !!!!! و از سختی فراری .
    چرا با این همه مشکلی که داره بازم حرف ازدواج بهش می زنی اتفاقا تو باید بهش می گفتی من با شرایت تو نمی تونم کنار بیام تا اعتمادبنفس کاذبش از بین بره و دنبالت بیاد.
    یک سوال تو خودت واقعا میتونستی با کسی که سربازی نرفته کار نداره زندگی کنی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا نمایش پست ها
    عزیزم دعا کن برنگرده . اینجور که من متوجه شدم این آقا اصلا اهل کار و زندگی نیست و آدم راحت طلبی هم هست !!!!! و از سختی فراری .
    چرا با این همه مشکلی که داره بازم حرف ازدواج بهش می زنی اتفاقا تو باید بهش می گفتی من با شرایت تو نمی تونم کنار بیام تا اعتمادبنفس کاذبش از بین بره و دنبالت بیاد.
    یک سوال تو خودت واقعا میتونستی با کسی که سربازی نرفته کار نداره زندگی کنی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

نه نمیتونم ولی خب حتما تا حالا عاشق شدی که درکم کنی...حالا خدارو شکر فعلا رفته سرکار
    من نمیتونم یه دفعه ولش کنم ...واقعا داغون میشم .آدمی هم نیستم فکر زاپاس باشم توی زندگیم
    در کل همه ی دوستان از نظر منطقی حرفشون کاملا صحیحه

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم درکت می کنم من خودم انقدر عاشق بودم بک حتی تو چادر هم با طرفم حاضر بودم زنگی کنم... ولی خدارو شکر این اتفاق نیافتادد و وقتی رفت و من هم تمام نارحتی و افسردگی هام تمام شد روزی 100 دفعه خدارو شکر می کنم که این کارو نکردم .....

28. کاربران زیر از آنیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

مردشکاک زندگی زن رو سیاه میکنه جالبه میگین عفت کلام نداره وبه خانواده ام...دوستی اینجوری باشه تکلیف ازدواج معلومه.اون نشون داده مرد زندگی نیست درو غگو هم هست.ناتوانه احساس حقارت داره چرا چون میگه چشمت به دیگری بیفته... این یعنی خودشو پایین تر میدونه از دیگران.گاهی وقت هاماشرطی میشیم ناخواسته بدون اینکه بفهمیم چطور اتفاق افتاده من مغازه ام دریک خیابان اصلی بود طبقه بالا مغازه ام مطب دکتر بود من هرروز عادت کرده بودم ببخشید کلمه درستش شرطی شده بودم منشی مطب رو سرساعت چهار ببینم از جلو مغازه رد بشه بره سرکارس دوماهی گذشت یک رور عصر طبق روال قبل سرساعت چهار برام عادی شده بود منشی میاد ازجلو مغازه رد میشه کلید میندازه میره داخل ساختمون اون روز عصر نیومد ساعت از چهر گذشت نیومد من احساس دلتنگی اومد سراغم حسی همراه بانگرانی وعلاقه. احساس خاصی نسبت به اون پیدا کرده بودم انگار یک جا زندگیم مبهمه انگار یه چیزی سرجاش نیست..شب همون عصر جریانو برا یکی از دوستام که مشاور بود تعریف کردم گفتم فلانی انگار من عاشق شدم مشاور گفت عاشق نشدی شرطی شدی بعد مفصل برام توضیح داد.حتی گفت یک نمونه داشتیم دختر دبی رستانی میگفت من عاشق راننده سرویس مدرسه مون شدم چند وقته یکی دیگه جاش میاد ....باز پای موضوع جذاب شرطی سازی شدن درمیون بود...گاهی وقتی ازکسی جدا میشیم احساس خلا احساس مبهمی احساس دلتنگی میادسراغمون دراصل ما احساس شرطی سازی شدن رو بادوست داشتن وعشق اشتباه میگیریم وهمین موضوع باعث میشه حتی تا درجهنم هم همراه کسی که مارو شرطی کرده بریم.

30. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7145
    تشکـر
    16
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    مردشکاک زندگی زن رو سیاه میکنه جالبه میگین عفت کلام نداره وبه خانواده ام...دوستی اینجوری باشه تکلیف ازدواج معلومه.اون نشون داده مرد زندگی نیست درو غگو هم هست.ناتوانه احساس حقارت داره چرا چون میگه چشمت به دیگری بیفته... این یعنی خودشو پایین تر میدونه از دیگران.گاهی وقت هاماشرطی میشیم ناخواسته بدون اینکه بفهمیم چطور اتفاق افتاده من مغازه ام دریک خیابان اصلی بود طبقه بالا مغازه ام مطب دکتر بود من هرروز عادت کرده بودم ببخشید کلمه درستش شرطی شده بودم منشی مطب رو سرساعت چهار ببینم از جلو مغازه رد بشه بره سرکارس دوماهی گذشت یک رور عصر طبق روال قبل سرساعت چهار برام عادی شده بود منشی میاد ازجلو مغازه رد میشه کلید میندازه میره داخل ساختمون اون روز عصر نیومد ساعت از چهر گذشت نیومد من احساس دلتنگی اومد سراغم حسی همراه بانگرانی وعلاقه. احساس خاصی نسبت به اون پیدا کرده بودم انگار یک جا زندگیم مبهمه انگار یه چیزی سرجاش نیست..شب همون عصر جریانو برا یکی از دوستام که مشاور بود تعریف کردم گفتم فلانی انگار من عاشق شدم مشاور گفت عاشق نشدی شرطی شدی بعد مفصل برام توضیح داد.حتی گفت یک نمونه داشتیم دختر دبی رستانی میگفت من عاشق راننده سرویس مدرسه مون شدم چند وقته یکی دیگه جاش میاد ....باز پای موضوع جذاب شرطی سازی شدن درمیون بود...گاهی وقتی ازکسی جدا میشیم احساس خلا احساس مبهمی احساس دلتنگی میادسراغمون دراصل ما احساس شرطی سازی شدن رو بادوست داشتن وعشق اشتباه میگیریم وهمین موضوع باعث میشه حتی تا درجهنم هم همراه کسی که مارو شرطی کرده بریم.
    نمیدونم 2 سال دوستی که اکثرا با هم بودیم اسمش شرطی شدن هست یا نه ولی من احساس خودم بهش رو میدونم و حتی نمیتونم کسیو جایگزینش کنم.از اینکه کسه دیگه رو جای خودم باهاش ببینم هم غصه میخورم....کاش میشد به راحتی از اون دل بکنم ولی واقعا نمیتونم نه اینکه تلقین کنم...نه!بارها امتحان کردم ولی نتونستم...شاید باید به مشاور مراجعه کنم...منم مثله خودش بدبین و حساس شذم...

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    شما باید بیشتر از اینکه بفکر سر به راه شدن اون باشی بفکر سر به راه شدن خودت باشی
    چون بدجور عاشقی و چشماتو بستی
    دلایل زیادی وجود داره که بخاطر هرکدوم به تنهایی باید تا الان 100 بار رابطه رو تموم میکردی
    اون از شما کوچیکتره!!!!!!!!!!!!
    اون فحاشی میکنه حتی به خانوادتون و شما بدون اینکه بهت بربخوره تحمل میکنی و مثل خودش شدی!!!!!!!!!
    هیچ احترامی واست قائل نیست!!!!!!!!!!
    واسه رسیدن بهت هیچ تلاشی نمیکنه حتی سربازی نمیره!!!!!!!!!!!!!!!
    مسئولیت پذیر نیست(واسه مرد خیلی لازمه)!!!!!!!!!!!!!
    شکاکه(بدترین خصلت مرد)!!!!!!!!!!!!
    و ...
    واقعا شما تا کی خودتو میخوای گول بزنی؟
    باور کن ارزشت خیلی بالاتر از این پسره
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

33. 2 کاربران زیر از آنارشیست بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.منم با نظر آنارشیست موافقم تا کی خودتو الاف میکنی و گول مزنی؟منم تجربه مشابه تورا داشتم میدونم ترک کردن یا ترک شدن خیلی سخت و آزاردهندست و هیچ توصیفی نداره تا دردشو نکشیدی . لابد همش ته دلت روشنه که ممکنه بهم برسید!! ولی باور کن ته این راهی که داری میری جز بن بست هیچی نیست هیچیییییی.ما فامیلت نیستیم که از رو حسادت حرفی بزنیم واقعا دلسوزانه بهت میگیم تموم کن و بیخیالش شو. ماه اولش درده یه درد خیلی بزرگ گریه های رو به زجه داد و فریاد با خدا... ماه دوم آرومتری گوشه گیر نیستی و گریه های هر دفعه ای....ماه سوم رهاتر میشی ولی همچنان فکرشی....باور میکنم سخته اما میرزه. به امید هیچ آینده ای زندگیتو به پاش نابود نکن.

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقیقا همچین مشکلی دارم با این تفاوت که یک ماهه رفته و برنگشته اونم تولدشه اخر این ماه میخوام واسش کادو بخرم با یه دفتر که توش لحظه لحظه رابطه یکسال مونو توش نوشتم واسش پست کنم تا آینه دقش بشه ...منم میخوام برگرده ولی نمیدونم چیکار کنم..فقط صبر لازمه...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)