نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کمکم کنید خواهش می کنم

929
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7164
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنید خواهش می کنم

دختری هستم 28 ساله که دوسال ازدواج کردم و تواین دوسال به خاطر هرچیزی با شوهرم بحث و دعوا داشتیم.شوهرمن فکرش سنتی و معتقد زن باید صددرصد در اختیار و تابع شوهرش باشه و حتی حقوق کارکردنش باید دست شوهرش باشه و بااجازه اون خرج بشه. دوسال دارم بااین افکارش می جنگم.حتی مثلا حقوقم رو از اون مبلغی که هست پایین تربهش گفتم و یه جورایی با این افکارش باعث دروغ گویی من شده. هرچیزی از ارایشگاه رفتن من تا خونه مادرم رفتن و لباس خریدن و هرچیزی که فکرش رو بکنید میگه باید با صلاحدید من انجام بشه و توفقط باید بگی چشم.وبدبختی اینه که مادروپدرش هم به این افکارش دامن میزنند.توروخدا یه راهی بگید که من چیکارکنم؟ مثلا آرایشگاه من رو میگه باید هر سه ماه یه بار اگه عروسی دعوت شدیم برو.یا خونه مادرت فقط یک وعده بریم اونم اگه سمت خانواده من دعوت نشدیم. دیونه شدم تورو به خدا کمکم کنید. دایم هم بهم میگه دروغگو هستم و چشم نمیگم و واسه همین از رابطه جنسی هم امتناع میکنه گاهی اوقات. من منتظر راهنمایی شما هستم فقط سریعتر خواهش میکنم.

2. کاربران زیر از mona1365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمکم کنید خواهش می کنم

خب عزیزم ایشون فکر میکنم استناد به این ایه قران میکنه که :

" مردان را سرپرست زنان قرار دادیم " ... ولی متاسفانه خوب تفسیرشو متوجه نشه ...

از طرفی اگه از اول اینطوری بار اومده باشه و بخواد مثل مردای قدیم رفتار کنه واقعا" زندگی سخت خواهد بود

من فکر میکنم باید ببینید این رفتارش از کجا نشات میگیره تا بتونی در این مورد کاری انجام بدید

برای اینکه بتونید نتیجه مطلوب رو دریافت کنید بهتره با مشاوری هم صحبت بشید و از تجربیات و روش اون در این مورد بهرمند بشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    تشکر شده 355 بار در 137 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mona1365 نمایش پست ها
    دختری هستم 28 ساله که دوسال ازدواج کردم و تواین دوسال به خاطر هرچیزی با شوهرم بحث و دعوا داشتیم.شوهرمن فکرش سنتی و معتقد زن باید صددرصد در اختیار و تابع شوهرش باشه و حتی حقوق کارکردنش باید دست شوهرش باشه و بااجازه اون خرج بشه. دوسال دارم بااین افکارش می جنگم.حتی مثلا حقوقم رو از اون مبلغی که هست پایین تربهش گفتم و یه جورایی با این افکارش باعث دروغ گویی من شده. هرچیزی از ارایشگاه رفتن من تا خونه مادرم رفتن و لباس خریدن و هرچیزی که فکرش رو بکنید میگه باید با صلاحدید من انجام بشه و توفقط باید بگی چشم.وبدبختی اینه که مادروپدرش هم به این افکارش دامن میزنند.توروخدا یه راهی بگید که من چیکارکنم؟ مثلا آرایشگاه من رو میگه باید هر سه ماه یه بار اگه عروسی دعوت شدیم برو.یا خونه مادرت فقط یک وعده بریم اونم اگه سمت خانواده من دعوت نشدیم. دیونه شدم تورو به خدا کمکم کنید. دایم هم بهم میگه دروغگو هستم و چشم نمیگم و واسه همین از رابطه جنسی هم امتناع میکنه گاهی اوقات. من منتظر راهنمایی شما هستم فقط سریعتر خواهش میکنم.
    سلام عزیزم به نظر من بهتره راضیش کنیدتا با هم برید یه مشاوره خوب......
    وگرنه زندگی کردن با یه همچین ادمی واقعا سخته...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

ایشون که ایقدر متعصب و خشک هستن چطور اجازه میدن شما کار کنید!!!!!؟؟؟

کار و شغل خود ایشون چیه؟؟

شما چه کار میکنید و مثلا اگر هزینه زندگی 1000 تومان در ماهه چقدرش رو شما میدین و چقدر ایشون؟؟

بچه دارید یا خیر؟

لطفا نقل قول کن. سپاس

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7164
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ندارم و از خرج 1000 تومن فقط 300 تومن من میدم و اینکه شغل خودش هم طلافروش

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

به یه مشاوره نیاز دارید
    میدونم خیلی سخته عزیزم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ندارم و از خرج 1000 تومن فقط 300 تومن من میدم و اینکه شغل خودش هم طلافروش
    سلام

فعلا اصلا اصلا بچه دار نشید استقلال مالیتون رو حتما حفظ کنید از ایشون بخواهین بخاطر حفظ زندگیتون مشاوره بگیرن.

امید دارم با مشاوره و دارو مشکلتون حل بشه

والا در صورت ممانعت ایشون زندگی سختی رو در پیش خواهید داشت.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد