نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بی علاقگی به خواستگار

1716
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7200
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی علاقگی به خواستگار

سلام
    دختری هستم 26 ساله، در دوران دانشگاه خواستگاران زیادی داشتم، اما به هر دلیلی قسمت نبود. در حال حاضر یکی از اقوام دور به خواستگاریم آمده، پسر مذهبی و با ایمانی است که وضعیت مالی بدی هم ندارد، خانوداه ام با این ازدواج راضی هستن، من خودم لیسانس کامپیوتر دارم و مشغول به کار هستم، که خواستگارم دیپلمه و بوتیک دارد. ما در شهرستان زندگی میکنیم و او در تهران. یعنی برای ازدواج باید کار و محل زندگیم رو تغییر بدم. مهمتریم مساله من با این ازدواج این است که علاقه ای که باید برای شروع زندگی وجود داشته باشه، نیست. از نظر ظاهری هم مشکلی نداره، یعنی ظاهر خوبی هم دارد، اما متاسفانه علاقه آنچنانی در من نسبت به این پسر وجود ندارد. در صورتی که نسبت به خواستگاران قبلیم احساس بیشتری داشتم. شاید هم دلیلش هم رشته بودن و همکلاسی بودن بود، احساس میکنم با این اقا هیچ حرف مشترکی برای گفتن نداریم. تو شرایط خیلی بدیم، لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی علاقگی به خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط paria68 نمایش پست ها
    سلام
    دختری هستم 26 ساله، در دوران دانشگاه خواستگاران زیادی داشتم، اما به هر دلیلی قسمت نبود. در حال حاضر یکی از اقوام دور به خواستگاریم آمده، پسر مذهبی و با ایمانی است که وضعیت مالی بدی هم ندارد، خانوداه ام با این ازدواج راضی هستن، من خودم لیسانس کامپیوتر دارم و مشغول به کار هستم، که خواستگارم دیپلمه و بوتیک دارد. ما در شهرستان زندگی میکنیم و او در تهران. یعنی برای ازدواج باید کار و محل زندگیم رو تغییر بدم. مهمتریم مساله من با این ازدواج این است که علاقه ای که باید برای شروع زندگی وجود داشته باشه، نیست. از نظر ظاهری هم مشکلی نداره، یعنی ظاهر خوبی هم دارد، اما متاسفانه علاقه آنچنانی در من نسبت به این پسر وجود ندارد. در صورتی که نسبت به خواستگاران قبلیم احساس بیشتری داشتم. شاید هم دلیلش هم رشته بودن و همکلاسی بودن بود، احساس میکنم با این اقا هیچ حرف مشترکی برای گفتن نداریم. تو شرایط خیلی بدیم، لطفا کمکم کنید.
    بسم الله الرحمن الرحیم

علاقه و دل بستگی یکسری موارد خاص خودشو داره مثلا پسرا تو سن 18 سالگی تا 24 سالگی زود عاش میشن و دختران از 14 سالگی تا 24 و 25 سالگی وقتی که سن بگذره کمکم شعله ی عشق و علاقه درون انسان خاموش میشه

معمولا کسایی که درس میخونن زودتر دلبستگی پیدا میکنند ولی همین که درس رو ول میکنن و میروند سرکار دلبستگیشون کم میشه

ار یه طرفی دلیل بیشتر دل بستگی به هم دانشگاهیان شاید صمیمی بودن بیشتر شما باهاشون بوده و یا طرز فکر تون هنم نزدیک بوده دلیل زیاد داره

حالا شما هم باید بیشتر فکر کنید و اگر میبینید میتونید زندگی خوبی با این فرد داشته باشید میتونید زندگی تون رو شروع کنید علاقه کم کم خودش به وجود میاد و اگر هم فکر میکنید فقط به این فرد علاق ندارید میتونید صبر کنید
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

3. 2 کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام اگه بوتیکش زنونه فروشیه به نظرم بگو خیر

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7200
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظراتتون... امیدورام بتونم تصمیم درستی بگیر و پشیمون نشم. البته اینم بگم که همکلاسیام هنوز ازدواج نکردن و هنوز تمایل به برگشت دارند اما بخاطر مسائل کاری و سربازی هنوز شرایط ازدواج رو ندارن ولی همون موقع بهشون جواب رد دادم!چون نمیتونستم برای چیزی که معلوم نیست صبر کنم! میترسم که اگه با این آقا ازدواج کنم پشیمون بشم که چرا با کسانی که سطح تحصیلات و فکرمون شبیه هم بود و بیشتر میتونستیم تو زندگی پیشرفت کنیم ازدواج نکردم!میترسم که یه روز پشیمون شم و راه برگشت نداشته باشم!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط paria68 نمایش پست ها
    سلام
    سلام پریا جان
    عزیزم به نظر من احساس اولیه بی تاثیر نیست اما از طرفی آنچه از تحصیلات مهمتر است سطح فهم و درک و شعور ادم هاست . بهر حال در ازدواج ایده ال یافت می نشود اگه پنجاه درصد معیارها یت در این شخص وجود دارد قابل تامل است چون بسیاز از دختران با این طرز فکر که مبادا پشیمان شویم هنوز ازدواج نکرده اند.
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

7. کاربران زیر از سلام برشما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)