نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت

961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6853
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

با عرض سلام
    بنده حدود دو سال است که با آقایی در ارتباط هستم .ایشان مدت ۶ماه است که از طریق شبکه های اجتماعی با خانم متأهلی آشنا شده و به صورت تلفنی با آن زن در تماس است.این زن درمورد روابط نامطوب باهمسرش و عدم محبت او با دوست بنده صحبت می کرد و از او مشورت می گرفت.اما در میان صحبت هایش به دوست من ابراز نزدیکی میکند و در حقیقت به نظر می آید به این شکل کمبود ها و خلأهایی را که مدعی ست از سوی همسرش ایجاد شده را برطرف می کند.
    بنده چندین بار از این آقا درخواست کردم که رابطه اش را با خانم قطع کند.اما همچنان آن زن برای دوست بنده پیامک ارسال می کند.
    دوستم می گوید که رابطه اش با این خانم رابطه ی عاطفی ای نیست و نگرانی من بیهوده است اما در پاسخ به سؤالات منطقی من توجیهی ندارد.برای مثال زمانی که به او می گویم این زن متأهل با وجود داشتن یک کودک ۷-۸ساله صحیح نیست که بامرد مجردی در ارتباط باشد در جواب می گوید که نباید نشناخته به مردم تهمت بزنی.و یا وقتی می گویم که سبک صحبت کردن او با شما متناسب سن ایشان و رابطه اش با تو و فرهنگ مان نیست و بیش از حد صمیمی حرف می زند میگوید او شخصیت و مدل حرف زدنش چنین شکل گرفته و نباید به او خرده بگیریم ولی در مقابل چنین پرسش هایی حق را به من می دهد.
    دوستم می گوید که رابطه شان در حد چند پیامک در طول هفته و سلام و احوال پرسی است ولی هربار که پیامک هتیشان را به من نشان داد چنین جملاتی را از آن زن دیدم: "بابایی دوستت دارم." "برو با دوستت خوش باش!" "انقدر رابطه ات با اون دختر رو به رخ من نکش!" از حموم اومدی عافیت باشه!" این جور حرفها نشان دهنده ی این است که دایما در تماس هستند و از هر لحظه اش خبر دارد.
    من از این رابطه بسیار ناراحت هستم.نمی دانم چه واکنشی باید نشان دهم تا بتوانم از شر آن زن خلاص شوم.چطور با دوستم برخورد کنم؟چرا این رابطه انقدر ادامه پیدا کرده؟
    دوستم چندین بار بابت این موضوع از من عذرخواهی کرده و گفته دیگر جواب آن زن را نمیدهد.بارها گفته که با کسی جز من در ارتباط نیست.آخرین بار به او گفتم دفعه ی آخری بود که این موضوع را مطرح کردم وگرنه به این رابطه پایان خواهم داد.اما با عکس العملی عاطفی از سوی او مواجه شدم.منطقی ترین برخورد چیست؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت

سلام
    شما در رابطه با دوست پسرت صحبت کردی و مطرح نکردی آیا می خواهید باهم ازدواج کنیدیانه اگه قصدتون ازدواج هستش به نظرم سخت گیری بیشتری بکن و با اون زن صحبت کن و خیلی جدی ازش بخواه که ارتباطش رو با نامزدت قطع کنه واگه چنین اتفاقی نیافتاد شما ارتباطت رو قطع کن حالا یانامزدت می فهمه داره اشتباه می کنه و میاد معذرت خواهی می کنه ارتباطش رو قطع می کنه و یا نمی فهمه که در این صورت شما متوجه می شی که با چه کسی طرف هستی اگه به خاطر عشقش ازیه زن معلوم الحال گذشت معلوم میشه واقعا دوستت داره وگرنه که بهتره از هم جداشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6853
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به خاطر همین موضوع هم هست که من خیلی محدودیتی برای ایشان قایل نشدم و سخت گیری نکردم چون قصد ازدواج نداریم و رابطه ای که داریم فقط در حد دوستی هست.علتش هم وضعیت مالی ایشان هست که مقدور به فراهم آوردن یک زندگی در حد متوسط هم نیستند.با این توصیف آیا من در دایره ی محدود چنین رابطه ای حق دخالت در تعیین رابطه ی ایشان با دیگران را می توانم به خودم بدهم؟دقیقا علت سردرگمی من و عدم برخوردی قاطعانه هم در همین موضوع خلاصه شده.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم فلاح نمایش پست ها
    سلام به خاطر همین موضوع هم هست که من خیلی محدودیتی برای ایشان قایل نشدم و سخت گیری نکردم چون قصد ازدواج نداریم و رابطه ای که داریم فقط در حد دوستی هست.علتش هم وضعیت مالی ایشان هست که مقدور به فراهم آوردن یک زندگی در حد متوسط هم نیستند.با این توصیف آیا من در دایره ی محدود چنین رابطه ای حق دخالت در تعیین رابطه ی ایشان با دیگران را می توانم به خودم بدهم؟دقیقا علت سردرگمی من و عدم برخوردی قاطعانه هم در همین موضوع خلاصه شده.

خب راستشو بخوای عزیزم چون رابطه شما در حد یک دوستی هست پس نمیشه کسی رو مجبور کنی که اینکارو نکنه

البته جدای رابطه شما ، کار ایشون واقعا" درست نیست که با زنی شوهردار در ارتباط نزدیک باشه ...

چون خداوند برای این روابط حریم و مرزی قایل شده که باید دوطرف رعایت بکنن ...

چون رابطه داشتن ایشون باعث سرد شدن اون زن نسبت به شوهرش میشه

و مشکلی که میتونه با مراجعه به مشاور حل کنه رو داره طوری دیگه حل و فصل میکنه

رابطه ایکه جز وابستگی زیاد و افسردگی و ناراحتی چیز دیگه ای ارمغانش نیست...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد