نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طلاق

1292
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7228
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق

من يك برادر دارم كه الان يك و نيم ساله نامزد است از وقتي كه ازدواج كرد زنش همه حقوق ماهانه اش كه حدود 1000.0000 تومان بود را خرج مي كرد و نيز تمام پس اندازش را نيز خرج كرد
    و درست بعد از گذشت دوماه آمد به خانه مان و همه ما را از جمله پدر و مادرم را نيز هر چه از دهانش ي آمد گفت و ما الان متوجه شديم كه خيلي دروغ مي گويد و براي اثباتش گريه مي كند
    چنانچه الان مي گويد من هيچ پول يا وسيله اي (طلا و ...) نگرفته ام. و بلاخره الان هم مي گويد برويد شكايت كنيد و نصف مهريه ام را بدهيد و من را طلاق بدهيدكه كل مهريه اش 315 عدد سكه تمام بهار آزادي طرح قديم مي باشد.و خانواده ما توان مالي اش را ندارد. و پدرم در دنيا تنها يا خانه دارد و در ضمن برادرم نيز نه منزل و نه ماشين دارد.
    لطفا" در اين مورد ما را راهنمايي بكنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط حبيبه نمایش پست ها
    من يك برادر دارم كه الان يك و نيم ساله نامزد است از وقتي كه ازدواج كرد زنش همه حقوق ماهانه اش كه حدود 1000.0000 تومان بود را خرج مي كرد و نيز تمام پس اندازش را نيز خرج كرد
    و درست بعد از گذشت دوماه آمد به خانه مان و همه ما را از جمله پدر و مادرم را نيز هر چه از دهانش ي آمد گفت و ما الان متوجه شديم كه خيلي دروغ مي گويد و براي اثباتش گريه مي كند
    چنانچه الان مي گويد من هيچ پول يا وسيله اي (طلا و ...) نگرفته ام. و بلاخره الان هم مي گويد برويد شكايت كنيد و نصف مهريه ام را بدهيد و من را طلاق بدهيدكه كل مهريه اش 315 عدد سكه تمام بهار آزادي طرح قديم مي باشد.و خانواده ما توان مالي اش را ندارد. و پدرم در دنيا تنها يا خانه دارد و در ضمن برادرم نيز نه منزل و نه ماشين دارد.
    سلام

بهتره هیچ کس تو کار هیچ زوجی دخالت نکند!!!! و تها اگر آنها دلشان میخواهند یک مشاور آگاه میتوانه کمکشان کنه که تصمیم درستی در مورد زندگی خود بگیرند.

موفق باشید

3. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط حبيبه نمایش پست ها
    سلام
    نامزد یعنی صیغه عقد بینشون جاری نشده(طبق قانون مدنی)
    وقتی نصف مهرشو(یعنی نزدیکی اتفلق نیوفتاده) میخواد یعنی عقد هستن!!!!
    و دادن مهر وظیفه شما و خانوادتون نیست. مگر اینکه ضمن عقد نکاح پدرتون ضمانت کرده باشن.(که بعید میدونم هر کسی این موضوع رو نمیدونه)
    اگه ب شما توهین کرده توهین یک جرم مستقلی هست و قابل پیگیری.
    به قول آقا فرشاد اگه مسئله این چیزها هست باید بین خودشون حل بشه.
    خدای ناکرده اگر کار ب جدایی کشید اون وقت راجبه نحو پرداخت مهریه و دیگر مسائل راهنمایی میکنم.

5. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد