نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انتخاب رشته دکتری

722
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7276
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب رشته دکتری

من از هنرستان تا الان که دانشجوی ارشد هستم حسابداری میخونم یکمی از حسابداری زده شدم و میخوام تغییر رشته بدم ولی نمیدونم چی بخونم ،یه مقدار کمی به صنایع دستی علاقه دارم و یه کمی هم به عکاسی و یه چندتا رشته دیگه میشه کمکم کنید.

2. کاربران زیر از 256 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انتخاب رشته دکتری

خب دوست عزیز شما باید ببینید به چه چیزی علاقه دارید و در همون ادامه تحصیل بدید

صنایع دستی و عکاسی رو میتونید در کنار رشته تحصیلی و در کارگاه های اموزشی آزاد ادامه بدید

پس علایق خودتونو روی کاغذ بنویسید تا بتونید فکرتون رو از پراکندگی و آشفتگی رها کنید

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : انتخاب رشته دکتری

سلام... من خودم به تازگی تحصیلاتم رو در مقطع دکترا تموم کردم، دکتری خوندن واسه کسی می ارزه که بخواد استاد دانشگاه بشه، در غیر این صورت فایده خاصی نداره. اگر هم بخواید استاد شید حداقل دو مقطع آخرتون یعنی فوق و دکترا باید در یک رشته باشه، بنابراین اگر هدفتون استادی دانشگاهه که باید توی رشته خودتون ادامه بدین... در غیر این صورت هم دیگه دکترا خوندن خیلی هم واجب نیست... برید دنبال علایقتون و تو همون رشته ای که دوست دارین مهارت کسب کنید و مشغول شید... به عنوان کسی این راهنمایی رو ارائه میکنم که 4 سال لیسانس و 2 سال فوق و 5 سال دکترا توی بهترین دانشگاه ایران خونده و حالا به نظرش دکترا خوندن فقط وقت هدر کردن بوده ...چون تدریس رو دوست ندارم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد