نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشاوره فردی

841
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7307
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره فردی

من 27 سامه و کارشناسی ارشدم گرفتم متاسفانه امسال دکتری قبول نشدم
    و تصمیم به ازدواج داشتم چندتا خواستگار خوب هم داشتم ولی متاسفانه همه آنها به جلسه دم نمی رسید یعنی می آمدن و پسند نمی کردن
    این اتفاق خیلی تکرار شد تقریبا نا امید شدم از ازدواج قبلا خیلی ناراحت بودم وهمش دعا می خواندم که زودتر زدواج کنم که جلو فامیل مسخره ام نکنند
    ولی خوب با این شرایط دیگه بی خیال ازدواج شدم نه که نخوام دیگه حرص نمی خورم بلاخره شاید یکی پیدا بشه منو بخواد
    ولی با توجه به اینکه کار هم پیدا نکردم الان نمی دونم چیکار باید بکنم بشینم برای سال آینده بخونم برای دکتری یا چون رشتم خوب نیست کشاورزی کلا یه رشته دیگه شرکت کنم
    نمی دونم چه برنامه ای برای خودم بریزم با توجه به اینکه خانوادم مذهبی هستن نمی دانم برای تغییر روحیه ام چکار کنم چون اجازه نمیدهند تنهایی به مسافرت بروم کلا نمی دونم باید چیکار کنم تقریبا یکسال دنبال کار بودم یه کار خوب مشهد پیدا کردم چون خونه ما نیشابور هست و تا مشهد 2 ساعت راه خانوادم اجازه ندادند بروم الان نمی دونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه برنامه خوب برای زندگیم می خواستم
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره فردی

نقل قول نوشته اصلی توسط فهیما نمایش پست ها
    من 27 سامه و کارشناسی ارشدم گرفتم متاسفانه امسال دکتری قبول نشدم
    و تصمیم به ازدواج داشتم چندتا خواستگار خوب هم داشتم ولی متاسفانه همه آنها به جلسه دم نمی رسید یعنی می آمدن و پسند نمی کردن
    این اتفاق خیلی تکرار شد تقریبا نا امید شدم از ازدواج قبلا خیلی ناراحت بودم وهمش دعا می خواندم که زودتر زدواج کنم که جلو فامیل مسخره ام نکنند
    ولی خوب با این شرایط دیگه بی خیال ازدواج شدم نه که نخوام دیگه حرص نمی خورم بلاخره شاید یکی پیدا بشه منو بخواد
    ولی با توجه به اینکه کار هم پیدا نکردم الان نمی دونم چیکار باید بکنم بشینم برای سال آینده بخونم برای دکتری یا چون رشتم خوب نیست کشاورزی کلا یه رشته دیگه شرکت کنم
    نمی دونم چه برنامه ای برای خودم بریزم با توجه به اینکه خانوادم مذهبی هستن نمی دانم برای تغییر روحیه ام چکار کنم چون اجازه نمیدهند تنهایی به مسافرت بروم کلا نمی دونم باید چیکار کنم تقریبا یکسال دنبال کار بودم یه کار خوب مشهد پیدا کردم چون خونه ما نیشابور هست و تا مشهد 2 ساعت راه خانوادم اجازه ندادند بروم الان نمی دونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر

خانم عزیز یک قرصی هست به نام غعسیارتیا زنتنهکخهحپگذبزرلیاتسئئ در بازار بگیرید و بخورید اتومات برنامه ریزی میشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من به خدا تعجب میکنم که تحصیل کرده های ما اینجوری فکر میکنند وای به حال عوام ما!!@!؟؟

اخه عزیز شما فقط درس خواندید اونم رشته ای که ظاهرا علافه ندارید و بازار کاری هم نداره !!! از زندگی هیچ چیز نمیدانید

تقریبا نا امید شدم از ازدواج قبلا خیلی ناراحت بودم وهمش دعا می خواندم که زودتر زدواج کنم که جلو فامیل مسخره ام نکنند

عزیز مشاوره بگیر اونم با یک مشاور خانم بهتره راجب زندگی کردن و انسان و روابط انسانی بیشتر بخوانی و بدانی بعدش درس و.......

شما عزیز حتی با این نوع نگرش بدرد ازدواج هم نمیخوری!!!!! به خودت بیا گلم.

موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7307
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من هم اومدم که مشاوره بگیرم اینم خودم می دونستم که باید برم پیش مشاور!
    اومدم اینجا یکی بهم مشاوره بده!
    اگه می خواستم برم حضوری پیش مشاور که اینجا نمی اومدم!!!!

4. کاربران زیر از فهیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    سلام
    ب دل نگیر فرشاد عادتشه.نه سلامی نه علیکی میاد میزن تو برجک آدم.میره.

6. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    عزیزم کار شما فقط حضوریه اونم توسط یک مشاور خانم باتجربه به صورت روتین و مرتب و چندین ماهه.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد