نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کودکی که گاز میگیرد

1253
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7311
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کودکی که گاز میگیرد

سلام.من دو کودک با اختلاف.سنی ١۴ماه دارم که بزرگتره ٢٠ ماه است.دختر بزرگترم خیلی دوست دارد خواهر کوچکتر را بغل کند ولی متاسفانه این کار را چند بار با شدت و در مواردی با ضربه زدن ،چنگ زدن و حتی گاز گرفتن انجام داده که باعث گریه شده در زمانی که او نزدیک خواهر کوچکش میشود یا مانع اینکار شویم یا خواهرش را از او دور کنیم.میدانم که اینکار باعث شدت گرفتن رفتار بد او میشود ولی برای جلوگیری از آسیب احتمالی به دختر کوچکم چاره ای نداریم.ضمنا اخیرا رفتارهای او شدت گرفته و در صورتی خواهرش را از او دور کنیم به شدت به او حمله میکند .
    ضمنا دختر بزرگم متاسفانه به محض اینکه جایی از بدن کسی در مقابلش قرار گیرد گاز میگیرد و این موضوع هم ما را نگران کرده چرا که در موارد زیادی بدون اینکه علت خاصی داشته باشد حتی موقع بازی هم من یا مادرش را گاز میگیرد.فقط کافیست دهانش به جایی از بدن ما بچسبد!
    ضمنا اگر با کسی مشکل پیدا کند او را به شدت با چنگ زدن و گاز گرفتن و ...مورد حمله قرار میدهد .متشکر میشوم راهنمایی بفرمایید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6825
    تشکـر
    23
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کودکی که گاز میگیرد

سلام من چند تا بچه اي كه دور و برم ديدم تو يه سن خاصي همش گاز ميگرفتن.حتي خواهر زادم وقتي داره با مامانش بازي ميكنه يه دفعه ذوق زده ميشه و لپ يا بيني مامانشو گاز ميگيره.اونا هم دعواش كردن البته دعواي كوچولو و بعد يه مدت از سرش افتاد.

3. کاربران زیر از feri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7311
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کودکی که گاز میگیرد

متشکرم.من بیشتر نگران رابطه و رفتار ما در رابطه با دو تا بچه هستم.اون مشکلو چیکار کنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد