نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: چکار کنم عاشقم شه؟؟؟؟؟؟

2710
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    تشکر شده 105 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

چکار کنم عاشقم شه؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
    ببخشید من یه مشکلی دارم
    من یک پسر هجده ساله هستم که از یک سال پیش حسم نسبت به دختر داییم عوض شده و خیلی بهش علاقه پیدا کردم طوری که بیشتر وقت ها به فکرش هستم و برنامه ام اینه که هر وقت فرصتش پیش اومد برم خواستگاریش.تقریبا اخر تابستون پارسال بود که اینجور شدم و تا شش ماه به هیچکس نگفتم و گاهی وقت ها خیلی اذیت می شدم. تا عید هم زیاد با دختر داییم حرف نمی زدم و رابطه ام در ظاهر باهاش عادی بود . توی عید رفیقم که می شد پسر دایی دختر داییم از زبونم کشید که من عاشقشم . اینم بگم که دختر داییم با پسر داییش که رفیق منه خیلی خوبه . تا اینکه عید تموم شد و من یه خورده بهش نزدیک شدم و قرار شد با هم آبجی داداش شیم. از اون موقع تا امتحانات خرداد همش به هم اس ام اس می دادیم اما نه از اون اس ام اس ها فقط در حد تبریک مناسبت و احوال پرسی.تا اینکه من یه خورده به هم ریخته بودم و همین امسال کنکور داشتم.زن برادر دختر داییم هم با من خیلی خوبه و بهش میگم آبجی. اونم موضوع رو فهمید و بهم گفت که میرم از زبونش می کشم که نظرش درباره ی تو چیه؟وقتی رفته بود و بهش گفته بود اونم گفت که هادی (که من هستم) مثل داداشمه و من اون رو داداش خودم می دونم. منم اون موقع اعصابم خورد شد. تو امتحانات هم که تو واتس اپ با دخترداییم با هم چت می کردیم دو سه بار به شوخی گفتم شاید اومدم خواستگاری خودت. یه بارش گفتم حالا اگه بیام خواستگاریت چی جواب میدی(کاملا با شوخی گفتم) نمی دونم موضوع چی بود که اینو گفتم. اونم گفت میگم نه چون تو داداشمی. چند وقت بعدشم گفت که من نمی تونم باهات راحت باشم چون حرف از خواستگاری زدی و از اینجور حرفا. منم گفتم باهات شوخی کردم و ببخشید. اونم گفت خواهش می کنم و من بی جنبه بودم. خلاصه اول تابستون شد و من تقریبا به اونایی که خبر داشتند از این موضوع گفتم که تموم شده این حسم در صورتی که اینجور نبود و هنوز دوستش دارم . توی تابستون یه خورده رابطه مون کمتر شد و من اون موقع خیلی به هم می ریختم وقتی می دیدم با پسر داییش انقدر خوبه و میگن و می خندند. هر کی هم بهم می گفت چته چرا اینجوری شدی و منم چیزی نمی گفتم یا یه چیزی می گفتم که ربط نداشت.اوایل شهریور یه خورده حالم بهتر شد. اون همش بهم میگه داداش و اگه بخواد منو داداشش بدونه و با من ازدواج نکنه ناراحت می شم. گاهی وقت ها احساس می کنم عاشقمه چون رفتارش یه جور خاصی میشه اما بازم شک دارم. دیشب هم من تو وات یه پیام دادم که هر سوالی دوست داری بپرس اونم سریع پرسید تا حالا عاشق شدی؟عاشق کی؟منم گفتم آره اما اسمش رو نمی تونم بهت بگم اونم اولش ناراحت شد و گفت ولش کن اصلا مهم نیست امشب هم وقتی دیدمش یه خورده باهاش سرد برخورد کردم.
    باور کنید دیگه دارم دیوونه میشم. فقط می خوام یه کاری کنم که عاشقم شه
    کمکم کنید
    ممنون

2. کاربران زیر از Hadi75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : چکار کنم عاشقم شه؟؟؟؟؟؟

خب دوست عزیز وقتی بنای رابطه رو به برادرو خواهری گذاشتید ...

برای یک دختر خیلی سخته که بخواد حسشو در این مواقع عوض کنه ...

چون دخترا با عواطفشون رابطه برقرار میکنن ...

در ضمن شما اگه واقعا" در این مورد میخوای قدمی برداری میتونی باهاش صحبت کنی

ولی خیلی روشن و واضح و از پرسیدن سوالات بیمورد که در این مورد پرسیده میشه خودداری کنی ...

اینطوری حرفت رو بهش میزنی و در وقتی مشخص ازش میخوای بهت جواب بده ...

ولی اینو باید بدونی که اگه قرار باشه به هم برسید خانواده ها هم باید به این وصلت رضایت داشته باشن

پس تمام جوانب رو در نظر بگیر و گاهی از مادرت بطور غیرمستقیم در این مورد سوال کن
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    خب دوست عزیز وقتی بنای رابطه رو به برادرو خواهری گذاشتید ...

برای یک دختر خیلی سخته که بخواد حسشو در این مواقع عوض کنه ...

چون دخترا با عواطفشون رابطه برقرار میکنن ...

در ضمن شما اگه واقعا" در این مورد میخوای قدمی برداری میتونی باهاش صحبت کنی

ولی خیلی روشن و واضح و از پرسیدن سوالات بیمورد که در این مورد پرسیده میشه خودداری کنی ...

اینطوری حرفت رو بهش میزنی و در وقتی مشخص ازش میخوای بهت جواب بده ...

ولی اینو باید بدونی که اگه قرار باشه به هم برسید خانواده ها هم باید به این وصلت رضایت داشته باشن

پس تمام جوانب رو در نظر بگیر و گاهی از مادرت بطور غیرمستقیم در این مورد سوال کن
    نمیشه باهاش صحبت کرد
    چون الآن وقت این حرفا نیست

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا هادی
    دیگه به عشقت نگو ابجی
    روراست بهش بگو دوستش داری یا اون هم ابراز علاقه می کنه که اون وقت همچی اوکی می شه یا می گه نه که بازم از سردرگمی بهتره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظر نمایش پست ها
    سلام آقا هادی
    دیگه به عشقت نگو ابجی
    روراست بهش بگو دوستش داری یا اون هم ابراز علاقه می کنه که اون وقت همچی اوکی می شه یا می گه نه که بازم از سردرگمی بهتره
    نه عزیز دلم
    اصلا عاقلانه نیست که من تو این سن به دختری که شونزده سالشه بگم دوست دارم و از اینجور حرفا
    فقط می خوام یه کاری کنم که عاشقم شه همین

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

هنوز خامی صبرکن پخته بشی اون وقت عاشق شو...18 ساله های عاشقتر از تو هم بودن پاشون رسید دانشگاه وچهار تا دختر دیدن ...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi75 نمایش پست ها
    نه عزیز دلم
    اصلا عاقلانه نیست که من تو این سن به دختری که شونزده سالشه بگم دوست دارم و از اینجور حرفا
    فقط می خوام یه کاری کنم که عاشقم شه همین
    سلام
    شما ک میگید عاقلانه نیست چرا میخواید عاشقتون شه؟ اگر عاشقتون بشه مطمئنا بعد از مدتی حسش از بین میره . به دو دلیل
    1. هنوز 18 سالش نشده و معمولا دخترایی ک قبل 18 سال عاشق میشن عشقشون پایدار نیست . چون در دوران 18 سالگی تحولاتی در زندگی ، رفتار و عقایدشون ایجاد میشه
    2. وقتی عاشقتون بشه و ندونه ک شما عاشقشی بیکار نیست به پای شما بشینه . چون دختره و هیچوقت نمیاد غرور و حیاشو زیر پا بزاره تا به یه پسر بگه عاشقشم . شما هم نگی فکر میکنه حسی بهش نداری و فراموشت میکنه . اگر حس میکنید براتون زوده ، مدتی ازش دوری کنید . به نظر من با خانوادتون در میون بزارید بهتره .
    پاینده باشید

9. کاربران زیر از Maedeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    هنوز خامی صبرکن پخته بشی اون وقت عاشق شو...18 ساله های عاشقتر از تو هم بودن پاشون رسید دانشگاه وچهار تا دختر دیدن ...
    من الآن دانشگاه میرم
    حسم فرقی نکرد

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Maedeh نمایش پست ها
    سلام
    شما ک میگید عاقلانه نیست چرا میخواید عاشقتون شه؟ اگر عاشقتون بشه مطمئنا بعد از مدتی حسش از بین میره . به دو دلیل
    1. هنوز 18 سالش نشده و معمولا دخترایی ک قبل 18 سال عاشق میشن عشقشون پایدار نیست . چون در دوران 18 سالگی تحولاتی در زندگی ، رفتار و عقایدشون ایجاد میشه
    2. وقتی عاشقتون بشه و ندونه ک شما عاشقشی بیکار نیست به پای شما بشینه . چون دختره و هیچوقت نمیاد غرور و حیاشو زیر پا بزاره تا به یه پسر بگه عاشقشم . شما هم نگی فکر میکنه حسی بهش نداری و فراموشت میکنه . اگر حس میکنید براتون زوده ، مدتی ازش دوری کنید . به نظر من با خانوادتون در میون بزارید بهتره .
    پاینده باشید
    ممنون از راهنماییتون
    آره باید ازش دوری کنم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

حالا چه جوری ازش دوری کنم؟؟؟
    منظورم اینه که حد و حدود چقدر باشه

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

خواهش می کنم جواب بدید

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7362
    تشکـر
    38
    تشکر شده 89 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی سنتون کمه هنوز نه دستونو خوندین و به احتمال زیاد سربازیم نرفتین با این سن

پس چرا به ازدواج فکر میکنید؟

اگرم به ایشون بگین فقط اون دخترو اذیت میکنید

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

خواهش می کنم جواب بدید
    تو این سن کم شما این دوست داشتن ها غیر منطقیه و عشقش یکجور کشکه بعد به هم رسیدن سریع تموم میشه و در آینده از تصمیمتون پشیمون میشین .

بهتره که این افکارو از سرتون در بیارین و احساساتتون به سمت هدف هاتون برای آینده جهت بدین .

این احساسات زود گذز هستن شاید فکر کنین قویه و پایدار اما چون برای اولین باره احساسش میکنین و جدیده براتون خیلی اشتیاق داره ،اما گذریه پس بهتره کنترلش کنین .

اگر هم واقعاً تصمیم گرفتیم باهاشون ازدواج کنین ارتباطتون رو قطع کنین و از خانوادتون درخواست کنین که برا تون آستین بالا بزنن و جولو برین ، شرایطتون رو در میان بزارین صحبتا تونو بکنین و ازشون بخواهین تا زمان آماده شدن شما برا زندگی میتونن نامزد بمونن یا نه ؟ .

نظر شخصیه منه امیدوارم موفق بشین.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    تو این سن کم شما این دوست داشتن ها غیر منطقیه و عشقش یکجور کشکه بعد به هم رسیدن سریع تموم میشه و در آینده از تصمیمتون پشیمون میشین .

بهتره که این افکارو از سرتون در بیارین و احساساتتون به سمت هدف هاتون برای آینده جهت بدین .

این احساسات زود گذز هستن شاید فکر کنین قویه و پایدار اما چون برای اولین باره احساسش میکنین و جدیده براتون خیلی اشتیاق داره ،اما گذریه پس بهتره کنترلش کنین .

اگر هم واقعاً تصمیم گرفتیم باهاشون ازدواج کنین ارتباطتون رو قطع کنین و از خانوادتون درخواست کنین که برا تون آستین بالا بزنن و جولو برین ، شرایطتون رو در میان بزارین صحبتا تونو بکنین و ازشون بخواهین تا زمان آماده شدن شما برا زندگی میتونن نامزد بمونن یا نه ؟ .

نظر شخصیه منه امیدوارم موفق بشین.
    خیلی ممنون
    من قصد ازدواح باهاش دارم اما نمی خوام فعلا اقدام کنم و می خوام به وقتش برم خواستگاریش
    الآن بهترین کار چیه؟؟

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5719
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    10

خیلی ممنون
    من قصد ازدواح باهاش دارم اما نمی خوام فعلا اقدام کنم و می خوام به وقتش برم خواستگاریش
    الآن بهترین کار چیه؟؟
    دوستان لطفا جواب بدید

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7602
    تشکـر
    34
    تشکر شده 34 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش ببين وقتي عاشقي بهش بگو حرفت رو بهش هم بگو سريع جوابت و نده يه خورده فك كنه اگه پست زد ولش كن شايد دليل شخصي داشته باشه يا حس برادري هت داره يا خودش كسيو داره يا دلايل ديگه
    امضای ایشان
    بهم ميگن خيلي شيطونم
    ميگن صداي خنده هام همه جا هست
    بهم ميگن زلزلم
    ميگن زبون دارم اين هوااا
    لامصبا همه ظاهر بينن
    كسي نگفت چقد تو چشمات غمه

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    ببخشید من یه مشکلی دارم
    من یک پسر هجده ساله هستم که از یک سال پیش حسم نسبت به دختر داییم عوض شده و خیلی بهش علاقه پیدا کردم طوری که بیشتر وقت ها به فکرش هستم و برنامه ام اینه که هر وقت فرصتش پیش اومد برم خواستگاریش.تقریبا اخر تابستون پارسال بود که اینجور شدم و تا شش ماه به هیچکس نگفتم و گاهی وقت ها خیلی اذیت می شدم. تا عید هم زیاد با دختر داییم حرف نمی زدم و رابطه ام در ظاهر باهاش عادی بود . توی عید رفیقم که می شد پسر دایی دختر داییم از زبونم کشید که من عاشقشم . اینم بگم که دختر داییم با پسر داییش که رفیق منه خیلی خوبه . تا اینکه عید تموم شد و من یه خورده بهش نزدیک شدم و قرار شد با هم آبجی داداش شیم. از اون موقع تا امتحانات خرداد همش به هم اس ام اس می دادیم اما نه از اون اس ام اس ها فقط در حد تبریک مناسبت و احوال پرسی.تا اینکه من یه خورده به هم ریخته بودم و همین امسال کنکور داشتم.زن برادر دختر داییم هم با من خیلی خوبه و بهش میگم آبجی. اونم موضوع رو فهمید و بهم گفت که میرم از زبونش می کشم که نظرش درباره ی تو چیه؟وقتی رفته بود و بهش گفته بود اونم گفت که هادی (که من هستم) مثل داداشمه و من اون رو داداش خودم می دونم. منم اون موقع اعصابم خورد شد. تو امتحانات هم که تو واتس اپ با دخترداییم با هم چت می کردیم دو سه بار به شوخی گفتم شاید اومدم خواستگاری خودت. یه بارش گفتم حالا اگه بیام خواستگاریت چی جواب میدی(کاملا با شوخی گفتم) نمی دونم موضوع چی بود که اینو گفتم. اونم گفت میگم نه چون تو داداشمی. چند وقت بعدشم گفت که من نمی تونم باهات راحت باشم چون حرف از خواستگاری زدی و از اینجور حرفا. منم گفتم باهات شوخی کردم و ببخشید. اونم گفت خواهش می کنم و من بی جنبه بودم. خلاصه اول تابستون شد و من تقریبا به اونایی که خبر داشتند از این موضوع گفتم که تموم شده این حسم در صورتی که اینجور نبود و هنوز دوستش دارم . توی تابستون یه خورده رابطه مون کمتر شد و من اون موقع خیلی به هم می ریختم وقتی می دیدم با پسر داییش انقدر خوبه و میگن و می خندند. هر کی هم بهم می گفت چته چرا اینجوری شدی و منم چیزی نمی گفتم یا یه چیزی می گفتم که ربط نداشت.اوایل شهریور یه خورده حالم بهتر شد. اون همش بهم میگه داداش و اگه بخواد منو داداشش بدونه و با من ازدواج نکنه ناراحت می شم. گاهی وقت ها احساس می کنم عاشقمه چون رفتارش یه جور خاصی میشه اما بازم شک دارم. دیشب هم من تو وات یه پیام دادم که هر سوالی دوست داری بپرس اونم سریع پرسید تا حالا عاشق شدی؟عاشق کی؟منم گفتم آره اما اسمش رو نمی تونم بهت بگم اونم اولش ناراحت شد و گفت ولش کن اصلا مهم نیست امشب هم وقتی دیدمش یه خورده باهاش سرد برخورد کردم.
    باور کنید دیگه دارم دیوونه میشم. فقط می خوام یه کاری کنم که عاشقم شه
    کمکم کنید
    ممنون
    جادو و جمبل دعای مهر و طلسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)