نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: جوونیم داره تلف میشه!

4744
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

جوونیم داره تلف میشه!

سلام، من یه پسرم ۱۹ سالمه. دانشجوی رشته نرم افزارم. از بچگی با سختیا و دردهای زیادی بزرگ شدم ک همچنان هم در عذابم و درد میکشم.
    مشکلات زیادی دارم، هیچوقت نتونستم مثل بقیه همسنام جوونی کنم و شاد باشم همیشه افسرده بودم و منزوی..
    الان هم افسرده ام، هم وسواس فکری دارم..
    بیشتر اوقات تو خونم و دوستای زیادی ندارم و خیلی کم میبینمشون،
    تو دوران مدرسه به راحتی دوست پیدا میکردم و صمیمی میشدم ولی تو دانشگاه غیر از یه دوستی ک از مدرسه باهامه با هیچ کس دیگه ارتباطی ندارم ک این خیلی عذابم میده..
    ینی تقرییا غیر اون دوستم با هیچکی حرف هم نمیزنم.. اینم یه بخش از تنهاییم..
    خانوادمم یه جورایی حس میکنم افسرده ان ک این دیگه خیلی عذابم میده..
    ی مدت رفتم سرکار توی ی کارخونه توسط یکی از آشناها ولی چون افسرده بودم و نمیتونستم ارتباط خوب برقرار کنم با بقیه، اب اونجام اومدم بیرون الان فقط ۲ روز تو هفته رو دانشگام و بقیش خونه با گوشی و اینترنت و کامپیوتر..
    کلا اگه بخوام بگم شاید همه مشکلاتم به خانوادم برگرده و شرایط خانوادگیمون و تربیت والدینم..
    وضعیت مالیمم ب حدی خوب نیس ک برم روانشناس یا مشاور..
    امیدم این انجمنه ک شاید تونستین واقا کمکم کنین
    ی دوست دختر هم دارم ک از ی شهر دیگس و توی تلگرام باهم حرف میزنیم ولی اینم زیاد کمکی‌نمیکنه ک حالم بهتر شه
    لطفا بگین چیکار کنم
    و چیکار کنم ک دوستای بیشتری پیدا کنم بیشتر تو جمع باشم، و شاد باشم ، بیخیال باشم و از جوونیم لذت ببرم
    منتظر راهنماییاتون هستم، مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : جوونیم داره تلف میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط bande_kgoda8899 نمایش پست ها
    سلام، من یه پسرم ۱۹ سالمه. دانشجوی رشته نرم افزارم. از بچگی با سختیا و دردهای زیادی بزرگ شدم ک همچنان هم در عذابم و درد میکشم.
    مشکلات زیادی دارم، هیچوقت نتونستم مثل بقیه همسنام جوونی کنم و شاد باشم همیشه افسرده بودم و منزوی..
    تو دوران مدرسه به راحتی دوست پیدا میکردم و صمیمی میشدم ولی تو دانشگاه غیر از یه دوستی ک از مدرسه باهامه با هیچ کس دیگه ارتباطی ندارم ک این خیلی عذابم میده..
    ی مدت رفتم سرکار توی ی کارخونه توسط یکی از آشناها ولی چون افسرده بودم و نمیتونستم ارتباط خوب برقرار کنم با بقیه، اب اونجام اومدم بیرون الان فقط ۲ روز تو هفته رو دانشگام و بقیش خونه با گوشی و اینترنت و کامپیوتر..
    کلا اگه بخوام بگم شاید همه مشکلاتم به خانوادم برگرده و شرایط خانوادگیمون و تربیت والدینم..
    ی دوست دختر هم دارم ک از ی شهر دیگس و توی تلگرام باهم حرف میزنیم ولی اینم زیاد کمکی‌نمیکنه ک حالم بهتر شه
    لطفا بگین چیکار کنم
    و چیکار کنم ک دوستای بیشتری پیدا کنم بیشتر تو جمع باشم، و شاد باشم ، بیخیال باشم و از جوونیم لذت ببرم
    دوست پیدا کردن معمولا یه دلیل میخواد مثل دوستان مدرسه، دوستان سربازی و غیره.. که معمولا وقتی دلیل تموم میشه دوستی ها هم تموم میشن... بهتره یه کار دیگه پیدا کنی، کارخونه محیطش کارگریه و معمولا برونگرا هستن، شاید به خاطر همین فکر کردی نمیتونی ارتباط بگیری... یه کار اداری که محیطش دفتری و کت شلواری باشه پیدا کن
    دوست شدن با دختری که توی یه شهر دیگه ست، از تنهایی درت نمیاره که هیچ، هردوتون تنهاتر و منزوی تر میکنه، بدون اینکه دلخوری پیش بیاد، با ملایمت این رابطه رو تموم کن چون هردوتون دارید آسیب می بینید (البته ۹۰ درصد دخترایی که با پسر از یه شهر دیگه و اینترنتی دوست میشن قصدشون تلکه کردن و پول کندنه و فیلم بازی میکنن)
    و در آخر اینکه... قدر خانواده ت رو بدون... اونا مقصر نیستن... اینا مشکلاتیه که همه مون باهاش درگیریم... اگر بهتر بلدی زندگی کنی، تو برای خانواده ت خانواده باش و بهشون کمک کن...

3. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که در اول اینکه دوست دختر شما نمی تواند در بهبود شرایط روحی که سالها با شما همراه است به شما کمکی کند پس بهتر است از ایشان توقع زیادی نداشتهب اشید البته ممکن است با توجه به توضیحاتتان اینگونه توقعات در مشکلات شما وجود داشته باشد که بر گرفته از مشکلاتتان است.
    دوم اینکه دقت کنید که بهتر است علایم افسردگی و وسواس فکری خود را بیان کنید تا ما در این زمینه بتوانیم به شما کمک کنیم چه علایمی برای شما وجود دارد که فکر می کنید دچار وسواس فکر ی هستید و همچنین افسردگی ، البته کناره گیری ، روابط محدود ، بی انگیزیگی ، و ... می تواند نشانه های افسردگی باشد اما شدت و میزان آن و علایم دیگرتان نیز نیاز به بررسی دقیق دارد تا در این زمینه تشخیص گذاری صورت گیرد.
    روابط اجتماعی یکی از اصوالی ترین چیزهای است که افراد بهتر است به درستی آن را آموزش ببینند و تاثیر زیادی در زندگی فرد دارد . بهتر است سعی کنید در جمع حضور داشته باشید در انجمن ها و جلسات دانشگاه شرکت کنید حتی اگر فکر می کنید حرفی برای گفتن ندارید. معرفی را پیدا کنید که با آن جمع آشنا باشد و شما را به دیگران معرفی کند، سعی کنید تصویر سازی در ذهن خود داشته باشد تا حضور در جمع برایتان راحت تر باشد، موضوع مشترکی با آنها را برای صحبت پیدا کنید ، سعی کنید به افراد که کنارتان حضور دارند توجه کنید، البته رعایت این موارد می تواند کمک کننده باشد اما افکار شما اهمیت زیادی دارد و نیاز است که افکارتان و مشکلاتتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید .
    بهتر است شرایطی را برای مشاوره حضوری ایجاد کنید تا بررسی لازم صورت گیرد دقت کنید که این مشکل سالها با شما همراه می باشد به گفته خودتان و برای درمان نیز نیاز به پروسه و طی کردن جلسات مشاوره می باشد.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    شاد باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    دوست پیدا کردن معمولا یه دلیل میخواد مثل دوستان مدرسه، دوستان سربازی و غیره.. که معمولا وقتی دلیل تموم میشه دوستی ها هم تموم میشن... بهتره یه کار دیگه پیدا کنی، کارخونه محیطش کارگریه و معمولا برونگرا هستن، شاید به خاطر همین فکر کردی نمیتونی ارتباط بگیری... یه کار اداری که محیطش دفتری و کت شلواری باشه پیدا کن
    دوست شدن با دختری که توی یه شهر دیگه ست، از تنهایی درت نمیاره که هیچ، هردوتون تنهاتر و منزوی تر میکنه، بدون اینکه دلخوری پیش بیاد، با ملایمت این رابطه رو تموم کن چون هردوتون دارید آسیب می بینید (البته ۹۰ درصد دخترایی که با پسر از یه شهر دیگه و اینترنتی دوست میشن قصدشون تلکه کردن و پول کندنه و فیلم بازی میکنن)
    و در آخر اینکه... قدر خانواده ت رو بدون... اونا مقصر نیستن... اینا مشکلاتیه که همه مون باهاش درگیریم... اگر بهتر بلدی زندگی کنی، تو برای خانواده ت خانواده باش و بهشون کمک کن...
    خب راستش الان خیلی سخته پیدا کردن یه همچین کاری، رشتم نرم افزاره و برنامه نویسی هم یکمی بلدم و حالا ممکنه بتونم یه همچین کاری که میگین رو پیدا کنم ولی میترسم برم جلو، چون به خاطر عدم پختگی کافی تو ارتباطاتم احتمال اینکه نتونم خوب با افراد محیط کار ارتباط برقرار کنم و کسل کننده باشم زیاده، تا حالا هم تجربه کار تو همچین جاهایی رو نداشتم کلا میترسم، میترسم برم جلو باز یه رفتار کسل کننده یا ناپخته ای داشته باشم ک باعث شه بیشتر افسرده شم و از اونجام بیام بیرون

و در مورد دوستیابی هم فک کنم باید سعی کنم تو محیط دانشگاه سعی کنم با بقیه دوست بشم
    زبانم خیلی قویه و خیلی استعداد دارم توش و دوس دارم برم کلاس زبان به نظرتون اونجا میتونم با بقیه ارتباط خوبی برقرار کنم؟ یا همه با هم غیر صمیمی و اینا برخورد میکنن و مثل مدرسه و دانشگاه نیست؟
    به گیتارم علاقه دارم ولی گیتار ها کلاس هاشون خصوصیه فک نکنم در مورد دوستیابی بتونه کمکم کنه
    ویرایش توسط bande_kgoda8899 : 05-22-2019 در ساعت 11:50 AM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

علائم افسردگی؟ خب هرچند مدت یه بار که یه کاری خوب پیش نمیره یا مثلا تو روابطم به مشکل برمیخورم یا توی یه جمعی نمیتونم خوب باشم یا تو ارتباط با بقیه افسرده میشم و تو اتاقم گوشه گیر میشم، راستش این یه بخش کوچیکشه، مشکلات انقد زیاده که به راحتی افسرده بشم، بیشتر مشکلاتم به خانوادمون برمیگردن ینی مشکلات واقعا زیادی تو خانوادمون وجود دارن، اونام حس میکنم به طرزی افسرده ان اصلا یه جورایی حس میکنم یه چیز ارثیه لعنتیه که همه خانوادمون رو افسرده کرده، خلاصه بیشتر افسردگی و استرس و مشکلاتم به خانوادم مربوط میشه و از خانواده ایجاد شده، مثلا یکی از مشکلات اینکه تقریبا هیچوقت با خواهرم خوب نبودم، به خاطر روش تربیت غلط والدینم از بچگی با خواهرم دعوا میکردیم و اذیتش میکردم الانم یه جوریه که مثل غریبه هاییم و به جز مواقعی اصلا با هم حرف نمیزنیم، البته الان هردومون نیاز داریم به هم تا باهم خوب باشیم مثل خواهر برادرای دیگه و مشکلات بچه گانه گذشته رو بزاریم کنار ولی چون تا الان باهم زیاد خوب نبودیم یکم سخته باهم راحت تر و خوب تر باشیم و غرورمون نمیزاره ک بهم نزدیک تر بشیم
    اینا بخشای کوچیکی از مشکلاتمه
    خیلی دوس دارم بهتر بشم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که در اول اینکه دوست دختر شما نمی تواند در بهبود شرایط روحی که سالها با شما همراه است به شما کمکی کند پس بهتر است از ایشان توقع زیادی نداشتهب اشید البته ممکن است با توجه به توضیحاتتان اینگونه توقعات در مشکلات شما وجود داشته باشد که بر گرفته از مشکلاتتان است.
    دوم اینکه دقت کنید که بهتر است علایم افسردگی و وسواس فکری خود را بیان کنید تا ما در این زمینه بتوانیم به شما کمک کنیم چه علایمی برای شما وجود دارد که فکر می کنید دچار وسواس فکر ی هستید و همچنین افسردگی ، البته کناره گیری ، روابط محدود ، بی انگیزیگی ، و ... می تواند نشانه های افسردگی باشد اما شدت و میزان آن و علایم دیگرتان نیز نیاز به بررسی دقیق دارد تا در این زمینه تشخیص گذاری صورت گیرد.
    روابط اجتماعی یکی از اصوالی ترین چیزهای است که افراد بهتر است به درستی آن را آموزش ببینند و تاثیر زیادی در زندگی فرد دارد . بهتر است سعی کنید در جمع حضور داشته باشید در انجمن ها و جلسات دانشگاه شرکت کنید حتی اگر فکر می کنید حرفی برای گفتن ندارید. معرفی را پیدا کنید که با آن جمع آشنا باشد و شما را به دیگران معرفی کند، سعی کنید تصویر سازی در ذهن خود داشته باشد تا حضور در جمع برایتان راحت تر باشد، موضوع مشترکی با آنها را برای صحبت پیدا کنید ، سعی کنید به افراد که کنارتان حضور دارند توجه کنید، البته رعایت این موارد می تواند کمک کننده باشد اما افکار شما اهمیت زیادی دارد و نیاز است که افکارتان و مشکلاتتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید .
    بهتر است شرایطی را برای مشاوره حضوری ایجاد کنید تا بررسی لازم صورت گیرد دقت کنید که این مشکل سالها با شما همراه می باشد به گفته خودتان و برای درمان نیز نیاز به پروسه و طی کردن جلسات مشاوره می باشد.

021-88422495
    شاد باشید
    علائم افسردگی؟ خب هرچند مدت یه بار که یه کاری خوب پیش نمیره یا مثلا تو روابطم به مشکل برمیخورم یا توی یه جمعی نمیتونم خوب باشم یا تو ارتباط با بقیه افسرده میشم و تو اتاقم گوشه گیر میشم، راستش این یه بخش کوچیکشه، مشکلات انقد زیاده که به راحتی افسرده بشم، بیشتر مشکلاتم به خانوادمون برمیگردن ینی مشکلات واقعا زیادی تو خانوادمون وجود دارن، اونام حس میکنم به طرزی افسرده ان اصلا یه جورایی حس میکنم یه چیز ارثیه لعنتیه که همه خانوادمون رو افسرده کرده، خلاصه بیشتر افسردگی و استرس و مشکلاتم به خانوادم مربوط میشه و از خانواده ایجاد شده، مثلا یکی از مشکلات اینکه تقریبا هیچوقت با خواهرم خوب نبودم، به خاطر روش تربیت غلط والدینم از بچگی با خواهرم دعوا میکردیم و اذیتش میکردم الانم یه جوریه که مثل غریبه هاییم و به جز مواقعی اصلا با هم حرف نمیزنیم، البته الان هردومون نیاز داریم به هم تا باهم خوب باشیم مثل خواهر برادرای دیگه و مشکلات بچه گانه گذشته رو بزاریم کنار ولی چون تا الان باهم زیاد خوب نبودیم یکم سخته باهم راحت تر و خوب تر باشیم و غرورمون نمیزاره ک بهم نزدیک تر بشیم
    اینا بخشای کوچیکی از مشکلاتمه
    خیلی دوس دارم بهتر بشم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما
    احساسات شما نسبت به مشکلات خانوادگیتان قابل درک می باشد اما شما در شرایط سنی قرار دارید که می توانید با آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنید همه افراد در موقع شکست در کاری که برایشان اهمیت دارد احساسات ناخوشایندی را تجربه می کنند که این احساسات عادی می باشد اگر در تایمی تمام شود و این گوشه گیری و غم و اندوه طولانی مدت نشود و بر عملکرد او در اجتماع تاثیر نگذارد عادی است و نمی توان ان را افسردگی دانست .
    اما برای کمک کردن به شما نیاز است که مشکلات خانوادگیتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز خانوادیتان نیز وارد پروسه مشاوره شود خانواده درمانی در این مسیر می تواند به شما کمک کننده باشد بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا در این مسیر به شما کمک شود.
    تربیت غلط والدین می تواند تاثیر زیادی در سبک شخصیتی و مشکلات فعلی شما داشته باشد اما شما با توجه به آگاهی که الان نسبت به مشکلاتتان دارید می توانید در مسیر بهبود و بهتر شدن شرایط گام بردارید .
    همه افراد به مشکلات زیادی در زندگی خود بر می خوردند و ممکن است با شکست مواجهه شوند اما تفاوت افراد که باعث میشود شرایط متفاوتی را تجربه کنند شیوه برخورد با این مشکلات است و در این مسیر نیاز است که شما بجای فرار از مشکلات با مشکلات مواجهه شوید و برای برطرف شدن آنها دنبال راحل های دیگری بگردید .
    مثلا یکی از مشکلاتی که در زندگیتان به آن اشاره کردید رابطه با خوهرتان است که شما بجای کمک به بهبود این مشکلات از یکدیگر فرار می کنید و یا با واکنش های هیجانی مانند مقصر جلوه دادن یکدیگر بیشتر از هم فاصله می گیرید که هیچ یک از این راحل ها کمکی به بهبود شرایط فعلی شما نیم کند.

021-22354790
    شاد باشید

9. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

خب راستش الان خیلی سخته پیدا کردن یه همچین کاری، رشتم نرم افزاره و برنامه نویسی هم یکمی بلدم و حالا ممکنه بتونم یه همچین کاری که میگین رو پیدا کنم ولی میترسم برم جلو، چون به خاطر عدم پختگی کافی تو ارتباطاتم احتمال اینکه نتونم خوب با افراد محیط کار ارتباط برقرار کنم و کسل کننده باشم زیاده، تا حالا هم تجربه کار تو همچین جاهایی رو نداشتم کلا میترسم، میترسم برم جلو باز یه رفتار کسل کننده یا ناپخته ای داشته باشم ک باعث شه بیشتر افسرده شم و از اونجام بیام بیرون

و در مورد دوستیابی هم فک کنم باید سعی کنم تو محیط دانشگاه سعی کنم با بقیه دوست بشم
    زبانم خیلی قویه و خیلی استعداد دارم توش و دوس دارم برم کلاس زبان به نظرتون اونجا میتونم با بقیه ارتباط خوبی برقرار کنم؟ یا همه با هم غیر صمیمی و اینا برخورد میکنن و مثل مدرسه و دانشگاه نیست؟
    به گیتارم علاقه دارم ولی گیتار ها کلاس هاشون خصوصیه فک نکنم در مورد دوستیابی بتونه کمکم کنه
    داری پیش داوری میکنی... توی محیط کار انقدر دیدم آدمایی رو که باهاشون به آدم خوش نمیگذره که هیچ، کارشکنی هم میکنن و اعصاب آدمو خورد میکنن ولی بازم دوستان خودشون رو دارن... یه کار در زمینه برنامه نویسی پیدا کن و حداقل 6 ماه حتما برو... حتی اگر سخت بود حتی اگر اذیت میشدی ولی 6 ماه رو کامل برو... اونوقت میبنی که تصوراتت واقعیت ندارن... در ضمن مواظب باش وابسته نشی...

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

...........
    ویرایش توسط bande_kgoda8899 : 06-13-2019 در ساعت 11:35 AM

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

.......
    ویرایش توسط bande_kgoda8899 : 06-17-2019 در ساعت 04:31 PM

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

رفیق گلم داداش گلم سلام
    کامرانم 19 سالمه دانشجوی نرم افزار رشته کاردانی و شرایطی که داری رو به خوبی خوبی درک میکنم پسر چون زجر ها خودم باهاش کشیدم
    من اصولا ادم تنهایی هستم دقیقا مث خودت دوست و رفیق زیاده ولی دوست و رفیقی که بهت انرژی منفی بده مسخرت کنه بگه بیا عرق بخوریم بخاد مستت کنه و بهت تجاوز کنه رفیق نیست الاغه
    البته این تنهایی من و تو موقتیه و زمانی که زمان مقرر خدا برسه ما هم نیمه گمشدمون رو پیدا میکنیم
    شک نکن
    بیشتر ادم هایی که دیدم برونگرا و یا به قول خودمون باحال بودن که میتونستن با دیگران ارتباط برقرار کنن افرادی بودن که چرت و پرت زیاد میگفتن و همینجوری یه چیزی میپروندن و باعث خنده میشد
    نسبت به ما که یه چیزی میخایم بگیم کلی فکر میکنیم بهش اونا اینطوری نیستن و دلشون رو میزنن به دریا یا میشه یا نمیشه دیگه

عصر ها که میشه از فرط تنهایی بلند میشم میرم زاینده رود لب اب درس میخونم ،بازی میکنم با گوشی،فیلمم میبینم خودم تنهایی
    حسرت کسایی هم که هوای دو نفره دارن هم نمیخورم چون معتقدم اینا همش چرت و پرته و ترشحات الکی ذهنه
    تو رو نمیدونم من شخصا به رشتم علاقه دارم و برنامه نویسی ،زبان انگلیسی و روی سایتی که دارم کار میکنم برا همین اکثر وقت ها مشغولم و کمتر به این چیزا فکر میکنم
    فعلا اینطوریم تا ببینم خدا نیمه گور به گور شدمو کی میرسونه
    تو هم یکم از این حالت جدی بودن بیا بیرون جوک های مثبت هیجده بخون عین خر بخند بخند تا دنیا به روت بخنده
    دیروز داشتم با موتور میرفتم تو خیابون برا خودم چرت و پرت میگفتم میخندیدم (تو ایران باید دیوونه باشی ) ماشینا نگاه میکردن به خودشون میگفتن این پسره دیوونست خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    ولی نظرشون برام مهم نی و فقط خوش بودن خودم و کیف کردن خودم خوبه :d
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

14. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام یه کار خیلی مفید و موثر واسه دوست یابی که من به چشم دیدم اقاپسرهای همسن شما خیلی روحیه میگیرن و فضای شادیه درعین حال یه تمرین ذهنی حساب میشه کلاب بیلیارده
    دیگه الان حتی شهر کوچیک مام یه کلاب بیلیارد داره
    عضو شین و هرروز یا روزدرمیون یه چندساعتی اونجا باشین
    هم حال و هواتون عوض میشه
    هم دوست جدید پیدا میکنین
    اگه مهارت و تمرین کافی پیدا کنین کم کم خواهین تونست مربی بیلیارد هم بشین و دراینده همین خودش یه منبع درامدزاییه

فقط چون شما به مشکل مالی اشاره کردین من دقیقا نمیدونم کلاب ورودی چقد میگیره
    اما بعید میدونم خیلی زیاد باشه
    اینجا کلاس بدنسازی ورودی هرجلسه ۳ تومنه
    بیلیارد فک نکنم گرونتر بگیره
    اینم میتونین سوال کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    رفیق گلم داداش گلم سلام
    کامرانم 19 سالمه دانشجوی نرم افزار رشته کاردانی و شرایطی که داری رو به خوبی خوبی درک میکنم پسر چون زجر ها خودم باهاش کشیدم
    من اصولا ادم تنهایی هستم دقیقا مث خودت دوست و رفیق زیاده ولی دوست و رفیقی که بهت انرژی منفی بده مسخرت کنه بگه بیا عرق بخوریم بخاد مستت کنه و بهت تجاوز کنه رفیق نیست الاغه
    البته این تنهایی من و تو موقتیه و زمانی که زمان مقرر خدا برسه ما هم نیمه گمشدمون رو پیدا میکنیم
    شک نکن
    بیشتر ادم هایی که دیدم برونگرا و یا به قول خودمون باحال بودن که میتونستن با دیگران ارتباط برقرار کنن افرادی بودن که چرت و پرت زیاد میگفتن و همینجوری یه چیزی میپروندن و باعث خنده میشد
    نسبت به ما که یه چیزی میخایم بگیم کلی فکر میکنیم بهش اونا اینطوری نیستن و دلشون رو میزنن به دریا یا میشه یا نمیشه دیگه

عصر ها که میشه از فرط تنهایی بلند میشم میرم زاینده رود لب اب درس میخونم ،بازی میکنم با گوشی،فیلمم میبینم خودم تنهایی
    حسرت کسایی هم که هوای دو نفره دارن هم نمیخورم چون معتقدم اینا همش چرت و پرته و ترشحات الکی ذهنه
    تو رو نمیدونم من شخصا به رشتم علاقه دارم و برنامه نویسی ،زبان انگلیسی و روی سایتی که دارم کار میکنم برا همین اکثر وقت ها مشغولم و کمتر به این چیزا فکر میکنم
    فعلا اینطوریم تا ببینم خدا نیمه گور به گور شدمو کی میرسونه
    تو هم یکم از این حالت جدی بودن بیا بیرون جوک های مثبت هیجده بخون عین خر بخند بخند تا دنیا به روت بخنده
    دیروز داشتم با موتور میرفتم تو خیابون برا خودم چرت و پرت میگفتم میخندیدم (تو ایران باید دیوونه باشی ) ماشینا نگاه میکردن به خودشون میگفتن این پسره دیوونست خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    ولی نظرشون برام مهم نی و فقط خوش بودن خودم و کیف کردن خودم خوبه :d
    داداش ممنون ک نظر دادی
    شما با تنهاییت لذت میبری ولی من دوس دارم تو اجتماع باشم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام یه کار خیلی مفید و موثر واسه دوست یابی که من به چشم دیدم اقاپسرهای همسن شما خیلی روحیه میگیرن و فضای شادیه درعین حال یه تمرین ذهنی حساب میشه کلاب بیلیارده
    دیگه الان حتی شهر کوچیک مام یه کلاب بیلیارد داره
    عضو شین و هرروز یا روزدرمیون یه چندساعتی اونجا باشین
    هم حال و هواتون عوض میشه
    هم دوست جدید پیدا میکنین
    اگه مهارت و تمرین کافی پیدا کنین کم کم خواهین تونست مربی بیلیارد هم بشین و دراینده همین خودش یه منبع درامدزاییه

فقط چون شما به مشکل مالی اشاره کردین من دقیقا نمیدونم کلاب ورودی چقد میگیره
    اما بعید میدونم خیلی زیاد باشه
    اینجا کلاس بدنسازی ورودی هرجلسه ۳ تومنه
    بیلیارد فک نکنم گرونتر بگیره
    اینم میتونین سوال کنین
    ممنون
    بهش فک میکنم ❤️

18. کاربران زیر از bande_kgoda8899 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41119
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا بگین چیکار کنم

داداش تلف شدن جوونیت خواهشا اینبار رو بیخیال شو تلف نشه بذار بعد اگه خواستی تلف کن

کار میکنی؟ الان که تابستونه فرصت خوبیه برای کار -اگه کار خاصی سراغ نداری دوره های اموزش فنی حرف ای هست برو اونارو شرکت کن. مثلا 150 ساعت اموزش میبینی و بعد بهت مدرک میدن میشه باهاش جایی کار کنی. تابستون یا وقتایی که درس نداری یا کم داری اولین جایی که میری اینجا باشه یعنی سازمان فنی حرفه ای.
    ببین داداش شما پول نداشته باشی کار نکنی یا چیزی برای پر کردن وقت نداشته باشی دایم همین فکرا میان سراغت.
    الان برو جایی که دوره های فنی حرفه ای ثبت نام میکنن و دوره هاش رو ثبت نام کن و مدرک معتبر بگیر یه کد بین المللی هم میدن بهت بعده تموم شدن دوره.
    این از بحث پول و کار. وقتی که درس نداری کار کن. وقت رو اینطوری برای دوست بازیای اینترنتی هدر نده که اخر عاقبت نداره اصلا به جز وقت تلف کردن کلی ادم که نمیشه توی اینترنت شناختشون.
    وقتت رو پر کن مثلا کلاسای مختلف ثبت نام کن و برو . این همه علاقه مندی هست برای هر ادم ببین چی رو دوست داری و اونو برو شرکت کن. کلاسای خوشنویسی کلاسای اموزش تند خوانی کلاسای تقویت حافظه کلاسای گیتار پیانو کلاسای اموزشی دیگه .... خودت بهتر از هر کس دیگه ای خودت رو میشناسی خودت ببین چیا برات بهتره همونو برو. از حرفات اینطوری برداشت میشه که یه نفر احتیاج داری که حالت رو خوب کنه. ببین تو اول خودت حال خودت رو خوب کن بعد وارد دوستی شو. درسته؟ کی میخواد با ادم افسرده پی پول و ... دوست بشه؟ هیچکس. پول داشته باش خودت شاد باش تا بقیه بخوان باهات دوست باشن و بهت پیشنهاد دوستی بدن نه تو دنبال دوست بگردی متوجه میشی که چی میگم. دوست پیدا کردن هم مثل یه وسیله خریدنه. به اندازه پولی که داری وسیله با ارزش میخری یه وسیله در خور اون پول. دوستی هم همینطوره. با کسایی که دوست میشی اونا در حد اندازه تو هستن. ادم شاد باشی بیشتر با ادم شاد دوست میشی ادم افسرده باشی هم با ادم افسرده دوست میشی. برعکسش هم ممکنه ولی زیاد دووم نداره. اگه تونستی بیخیال این دوستیای اینترنتی شو و رو خودت سرمایه گذاری کن و پول داشته باش و بعدا راحت با ادم های دیگه دوست شو. چطور بگم برای اینکه راحت تر متوجه بشی. برای اینکه دوست پیدا کنی باید یه ویژگی خاصی داشته باشی که طرف رو بکشونی به طرف خودت یا براش جذاب باشی. یه مثال برات بزنم در مورد دوستی. مثلا برای من درس خوندن و سواد و فهم و ظاهر خوب و برای خودم خاص خودم بودن برای اینا خیلی زحمت کشیدم اینا جزیی شده از این ویژگی های خاص که میشه برای دوست پیدا کردن ازش استفاده کرد خیلی راحت میتونم با دختری که خوشم بیاد دوست بشم یا با پسر های دیگه. این ویژگی های خاص رو به وجود بیار. یه سیکرت هست برای دوستی با ادمی که دوست داری که فقط از مسیری که بهش راه داره وارد بشی. یعنی شاید یه کسی رو دوست داشته باشی و اون شخص مثلا از لباس سبز و ترومپت خوشش بیاد. تو فقط و فقط از این دره وارد میشی یعنی لباس سبز و ترومپت. اصل تو ذهن یه نفر رفتن و ازش بیرون نیومدن هم همینه یعنی از دری وارد بشی که اون ادم براش ارزش قایله. فقط باید اون در رو پیدا کنی و وارد بشی هر ادمی هر مقامی. خوبه که هر ادمی اعتقادی داره میشه از این در وارد شد و هیچوقت خارج نشد. خیلی اینو خودم ازمایش کردم خیلی طول کشید و تو چند جمله خلاصه اش کردم. جنیفر لوپز یا هر ادم دیگه هم که باشه اگه از درش وارد بشی نمیتونه نه بگه. پول و کار و سرمایه و ظاهر عالی و سواد و شخصیت خاص و وارد شدن از در مخصوص . اینارو داشته باش دور و برت پر میشه از ادمایی که بهت پیشنهاد دوستی میدن.
    مثلا چند تا کار یادبگیر همونطور که بالا گفتم بعد وقتایی که درس نداری اونو انجام بده و یا یه کاری دیگه یا یه کار دیگه ... چند تا کارو داشته باش یه چند چیز هم اموزش ببین با کامپیوتر هم بتونی کار بکنی مثلا icdl یا ict دوره هاش شرکت کن و استخدامی هم براش وقت بذار برای ازمونش و سوال حل کن ببین میتونی یه کار دیگه هم از اینجا داشته باشی اینطوری عالی میشه هم اگه بتونی استخدام رسمی و ... میشی در کنار این کارهای فنی که یادگرفتی و در کنارش مهارت های کامپیوتری و کنارش اصل اون شغلی که براش درس میخونی ... منم دارم همینو انجام میدم خیلی لذت داره خداییش . وقت بذار برای یادگرفتن حرفه به جای اینکه دنبال افسردگی باشه و چوونیت رو به قول خودت تلف کنی
    ویرایش توسط احمدد : 07-08-2019 در ساعت 06:18 PM

20. 2 کاربران زیر از احمدد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41119
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خب خیلی هم عالی که فهمیدی مشکل توی تربیت خانوادگیت هست و توی برخوردهاشون. سعی کن مستقل باشی از لحاظ مالی و احساسی ... ببین چقدر روی حالت بودنه با خانوادت تاثیر داره و بعد تصمیم بگیر. اگه خانوادت نبودن و حالت بهتر بود پس ازشون سعی کن جدا زندگی کنی و مستقل باشی. برای همین گفتم سعی کن حرفه یادبگیری.

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط احمدد نمایش پست ها
    داداش تلف شدن جوونیت خواهشا اینبار رو بیخیال شو تلف نشه بذار بعد اگه خواستی تلف کن

کار میکنی؟ الان که تابستونه فرصت خوبیه برای کار -اگه کار خاصی سراغ نداری دوره های اموزش فنی حرف ای هست برو اونارو شرکت کن. مثلا 150 ساعت اموزش میبینی و بعد بهت مدرک میدن میشه باهاش جایی کار کنی. تابستون یا وقتایی که درس نداری یا کم داری اولین جایی که میری اینجا باشه یعنی سازمان فنی حرفه ای.
    ببین داداش شما پول نداشته باشی کار نکنی یا چیزی برای پر کردن وقت نداشته باشی دایم همین فکرا میان سراغت.
    الان برو جایی که دوره های فنی حرفه ای ثبت نام میکنن و دوره هاش رو ثبت نام کن و مدرک معتبر بگیر یه کد بین المللی هم میدن بهت بعده تموم شدن دوره.
    این از بحث پول و کار. وقتی که درس نداری کار کن. وقت رو اینطوری برای دوست بازیای اینترنتی هدر نده که اخر عاقبت نداره اصلا به جز وقت تلف کردن کلی ادم که نمیشه توی اینترنت شناختشون.
    وقتت رو پر کن مثلا کلاسای مختلف ثبت نام کن و برو . این همه علاقه مندی هست برای هر ادم ببین چی رو دوست داری و اونو برو شرکت کن. کلاسای خوشنویسی کلاسای اموزش تند خوانی کلاسای تقویت حافظه کلاسای گیتار پیانو کلاسای اموزشی دیگه .... خودت بهتر از هر کس دیگه ای خودت رو میشناسی خودت ببین چیا برات بهتره همونو برو. از حرفات اینطوری برداشت میشه که یه نفر احتیاج داری که حالت رو خوب کنه. ببین تو اول خودت حال خودت رو خوب کن بعد وارد دوستی شو. درسته؟ کی میخواد با ادم افسرده پی پول و ... دوست بشه؟ هیچکس. پول داشته باش خودت شاد باش تا بقیه بخوان باهات دوست باشن و بهت پیشنهاد دوستی بدن نه تو دنبال دوست بگردی متوجه میشی که چی میگم. دوست پیدا کردن هم مثل یه وسیله خریدنه. به اندازه پولی که داری وسیله با ارزش میخری یه وسیله در خور اون پول. دوستی هم همینطوره. با کسایی که دوست میشی اونا در حد اندازه تو هستن. ادم شاد باشی بیشتر با ادم شاد دوست میشی ادم افسرده باشی هم با ادم افسرده دوست میشی. برعکسش هم ممکنه ولی زیاد دووم نداره. اگه تونستی بیخیال این دوستیای اینترنتی شو و رو خودت سرمایه گذاری کن و پول داشته باش و بعدا راحت با ادم های دیگه دوست شو. چطور بگم برای اینکه راحت تر متوجه بشی. برای اینکه دوست پیدا کنی باید یه ویژگی خاصی داشته باشی که طرف رو بکشونی به طرف خودت یا براش جذاب باشی. یه مثال برات بزنم در مورد دوستی. مثلا برای من درس خوندن و سواد و فهم و ظاهر خوب و برای خودم خاص خودم بودن برای اینا خیلی زحمت کشیدم اینا جزیی شده از این ویژگی های خاص که میشه برای دوست پیدا کردن ازش استفاده کرد خیلی راحت میتونم با دختری که خوشم بیاد دوست بشم یا با پسر های دیگه. این ویژگی های خاص رو به وجود بیار. یه سیکرت هست برای دوستی با ادمی که دوست داری که فقط از مسیری که بهش راه داره وارد بشی. یعنی شاید یه کسی رو دوست داشته باشی و اون شخص مثلا از لباس سبز و ترومپت خوشش بیاد. تو فقط و فقط از این دره وارد میشی یعنی لباس سبز و ترومپت. اصل تو ذهن یه نفر رفتن و ازش بیرون نیومدن هم همینه یعنی از دری وارد بشی که اون ادم براش ارزش قایله. فقط باید اون در رو پیدا کنی و وارد بشی هر ادمی هر مقامی. خوبه که هر ادمی اعتقادی داره میشه از این در وارد شد و هیچوقت خارج نشد. خیلی اینو خودم ازمایش کردم خیلی طول کشید و تو چند جمله خلاصه اش کردم. جنیفر لوپز یا هر ادم دیگه هم که باشه اگه از درش وارد بشی نمیتونه نه بگه. پول و کار و سرمایه و ظاهر عالی و سواد و شخصیت خاص و وارد شدن از در مخصوص . اینارو داشته باش دور و برت پر میشه از ادمایی که بهت پیشنهاد دوستی میدن.
    مثلا چند تا کار یادبگیر همونطور که بالا گفتم بعد وقتایی که درس نداری اونو انجام بده و یا یه کاری دیگه یا یه کار دیگه ... چند تا کارو داشته باش یه چند چیز هم اموزش ببین با کامپیوتر هم بتونی کار بکنی مثلا icdl یا ict دوره هاش شرکت کن و استخدامی هم براش وقت بذار برای ازمونش و سوال حل کن ببین میتونی یه کار دیگه هم از اینجا داشته باشی اینطوری عالی میشه هم اگه بتونی استخدام رسمی و ... میشی در کنار این کارهای فنی که یادگرفتی و در کنارش مهارت های کامپیوتری و کنارش اصل اون شغلی که براش درس میخونی ... منم دارم همینو انجام میدم خیلی لذت داره خداییش . وقت بذار برای یادگرفتن حرفه به جای اینکه دنبال افسردگی باشه و چوونیت رو به قول خودت تلف کنی
    خیلی ممنون ک وقت گذاشتی و نوشتی. مرسی
    درسته همه حرفات درسته. دوسه ماهی هست متوجه شدم اگه رو ظاهرم بیشتر کار کنم بیشتر مشکلاتم حل میشن و خیلی زودتر پیشرفت میکنم و اوضاع رو بهتر میکنم. و این رو هم میدونم باید پول داشته باشم ک ظاهرمم همیشه عالی باشه ک خودمم راضی باشم ازش. امروز توی استخدام یه شرکت برنامه نویسی رفتم و به عنوان کارآموز (با حقوق) قراره برم و کار کنم ولی نمیدونم انتخاب درستو کردم یا نه.
    ینی اگه مشکل مالی نداشته باشم خیلی پیشرفت میکنم خیییلیی

خودت رشتت چیه چن سالته؟

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41119
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون ک وقت گذاشتی و نوشتی. مرسی
    درسته همه حرفات درسته. دوسه ماهی هست متوجه شدم اگه رو ظاهرم بیشتر کار کنم بیشتر مشکلاتم حل میشن و خیلی زودتر پیشرفت میکنم و اوضاع رو بهتر میکنم. و این رو هم میدونم باید پول داشته باشم ک ظاهرمم همیشه عالی باشه ک خودمم راضی باشم ازش. امروز توی استخدام یه شرکت برنامه نویسی رفتم و به عنوان کارآموز (با حقوق) قراره برم و کار کنم ولی نمیدونم انتخاب درستو کردم یا نه.
    ینی اگه مشکل مالی نداشته باشم خیلی پیشرفت میکنم خیییلیی

خودت رشتت چیه چن سالته؟
    پس خودت دقیق تحلیل کن ببین مشکلت کجاست و مشکل رو حل کن. در مورد کاری که گفتی اگه اینطور باشه که خیلی خوبه بلاخره باید از یه جا شروع کرد. فرقی نداره با حقوق یا بدون حقوق مهم اینه که کار یادمیگیری این همون کاریه که ارزش وقت گذاشتن داره. فنی حرفه ای هم اگه تونستی یه سر بزن کلی کار میشه یاد گرفت اونجا. این وضعیت مثل این میمونه که پول نداشته باشی و دوست دختر هم داشته باشی که برای تو همینه یعنی نه میشه جایی بردش نه تفریح لااقل پول داشته باشه ادم میبرتش تفریح خوش میگذرونه باهاش. به یه کار بسنده کردن الان سخته فکرتو به کار بنداز ببین کجا میشه کار کرد چند تا کار کن. مثلا اونا که گفتم یادبگیر بعد از برگشتن به خونه اونارو انجام بده با کامپیوتر از اونم پول بگیری. هنوز 19 سالته این راه رو بری تا یه 10 سال دیگه چند کار بلدی و پوله رو هم داری. فقط اموزش ببین کار کن همین

24. کاربران زیر از احمدد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام؛
    من دوست داشتم به عنوان نقطه مقابل شما بگم كه دوستهاي زيادي دارم و هميشه دلم ميخواست محدود باشن آدماي اطرافم اما خب معتقدم خدا اگه مِهري رو تو وجود آدمها ميزاره بايد براي آدمهاي درست هزينه اش كنيم
    چون جهان اطرافمون به اندازه ي كافي تاريك هست
    ما بهش عشق و محبت بديم قطعا بازخوردش به خودمون برميگرده...
    روابط با آدمها هم دو طرفه است جناب، شما بايد تمايل به در كنار ديگران بودن رو كه تو وجودتون ته نشين شده دوباره زنده كنيد و بروز بدين و اينكه اين تمايل در شما وجود داره يعني همون محبتي كه در وجودتون به وديعه گذاشته شده تا خرج شه
    در مورد سختي هايي ام كه گذروندين،
    باز هم براساس يه اعتقاد شخصي ميگم خدا انسانهايي رو كه قوي تر هستن بيشتر به چالش ميكشه
    اگر بيشتر درد رو درك ميكنين يعني ظرفيت روحيِ شما بيشتره و در نهايت روح بزرگتري خواهيد داشت
    اميدوارم خيلي زود اون آرامشي كه دنبالش هستين رو به دست بيارين
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanH نمایش پست ها
    سلام؛
    من دوست داشتم به عنوان نقطه مقابل شما بگم كه دوستهاي زيادي دارم و هميشه دلم ميخواست محدود باشن آدماي اطرافم اما خب معتقدم خدا اگه مِهري رو تو وجود آدمها ميزاره بايد براي آدمهاي درست هزينه اش كنيم
    چون جهان اطرافمون به اندازه ي كافي تاريك هست
    ما بهش عشق و محبت بديم قطعا بازخوردش به خودمون برميگرده...
    روابط با آدمها هم دو طرفه است جناب، شما بايد تمايل به در كنار ديگران بودن رو كه تو وجودتون ته نشين شده دوباره زنده كنيد و بروز بدين و اينكه اين تمايل در شما وجود داره يعني همون محبتي كه در وجودتون به وديعه گذاشته شده تا خرج شه
    در مورد سختي هايي ام كه گذروندين،
    باز هم براساس يه اعتقاد شخصي ميگم خدا انسانهايي رو كه قوي تر هستن بيشتر به چالش ميكشه
    اگر بيشتر درد رو درك ميكنين يعني ظرفيت روحيِ شما بيشتره و در نهايت روح بزرگتري خواهيد داشت
    اميدوارم خيلي زود اون آرامشي كه دنبالش هستين رو به دست بيارين
    ممنون. میشه بگین چه خصوصیاتی دارین که باعث میشه اطرافتون شلوغ باشه
    ؟

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون. میشه بگین چه خصوصیاتی دارین که باعث میشه اطرافتون شلوغ باشه
    ؟
    من يه سري ويژگيهاي فردي از خودم ميگم اما نميدونم از حيث روانشناسي چقدر ميتونه درست باشه؛
    من هميشه سعي ميكنم شنونده ي خوب و قابل اعتمادي براي آدمهاي اطرافم باشم
    از طرفي احساساتمو بروز ميدم
    زيبايي ظاهري و باطني اي كه ميبينمو هم به آدمها ميگم
    اين ميتونه به آدم ضربه هايي هم بزنه
    همونطور كه من بارها اذيت شدم
    اما خب عوضش من اون مهر و محبتي رو كه ميخوام به جهان بيرون از خودم بدم خرج ميكنم
    و اين احساس خوبي رو در من بوجود مياره
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

28. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشالا موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)